Ako sa Vam podarilo zoznamit sa a zbalit Vasu polovicku?

blanche

no ja si myslím, že na veku nezáleží typ vzťahu..ja mám vyše 20, za sebou vzťahy, a spoň viem, že vzťah nechcem..
ale osud riadime vl. vôľou, a keď niekto sedí doma lásku nestretne..ja som ju stretla hneď ako som zmenila prostredie..väčšinou som bola v tej chvíli sama a vôbec som o vzťah nestála..
rada znie..treba sa baviť, vychutnávať si život..ľudí, ísť tam kde nás to ťahá..kino, kaviareň, a ver alebo nie..niekto sa objaví..trebárs aj v mestskej(:

llllllllllll

Ja verím na osud. Stále keď niečo veľmi chcem tak to neprichádza a keď prestanem chcieť tak príde. A nájdem práve tam kde nehľadám, alebo si ma to nájde samo. Ja som sa s mojou polovičkou zoznmila na plese v úlohe "dohodenej partnerky". Na ten ples som nechcela ísť ani ja ani on a nakoniec to dopadlo tak, že po pol roku od plesu sme sa dali dokopy a sme spolu viac ako rok:)
Veľa šťastia všetkým v hľadaní toho pravého či tej pravej:) papa

raf

Ja sice nehladam ziadny vztah,ale si myslim, ze zacinaju rovnako a neskvor sa ukaze ci to vydrzi. A inak mam uz davno po 20.

DankaN

Aký vzťah hladáš? Trvalý, alebo krátky?Ak máš menej ako 18 alebo 20, tak si ešte uži krátkych vztahov, lebo neskor, ak budeš chcieť mať rodinu, krátke vzťahy tam nemajú čo robiť-spon podla mna.