Ako sa Vam podarilo zoznamit sa a zbalit Vasu polovicku?

AdamKrt

Cez internet na pokeci. Nie sice cez normalny pokec, ale cez jeho postu. Skor ona nasla mna :)
--------------------
Zaujimave by bolo vediet, ktore formy zoznamenia s polovickou /kde, ako/ su dnes najcastejsie :)

seansea

My sme sa zoznámili v internet kaviarni. V ten deň som tam bola prvýkrát. Zbadal ma tam a odvtedy sa ma snažil zbaliť, ale ja som sa nedala. Chodievali sme spolu von, ale bol to len čisto kamarátsky vzťah. Aspoň z mojej strany, lebo som vedela, že on ma lúbi. Po dvoch rokoch sme spolu začali chodiť a sme spolu dodnes takmer 3 roky. A dúfam že navždy :)

cercill

ja som sa s drahou nasiel v senku.. nejako doslo k dvihaniu poharov a museli sme si strngnut a tak som si uz prisadol.. a kreslili sme ovecky lebo ja som si myslel aj si myslim ze viem nakreslit najkrajsiu a aj som zistil ze je z toho isteho gympla ako som bol ja v tom case. zatial sme sa iba kamaratili, ale ona to dako prebila asi poprsim a vobec taka mala chutna.. este zopar piatkov a uz sa nam aj vseci v krcme smiali ked sa postavila na lavicku aby sme si dali pusu.. dokonca az tlieskat zacali ludia a seci sa strasne rehotali.. ona 153cm ja 190uz to je dva roky aj mesiac od vtedy a furt je mi taka mala chutna ;)

utopia

Stretli sme sa na disco,stál blízko mna a siahol mi do vrecka a chcel mi vytiahnuť rúž. Hned vyfasoval facku. Ani som nevedela kto to je a čo si dovoluje. Odvtedy ma dobýjal a po troch mesiacoch sme sa dali dokopy. Chodili sme spolu 6 rokov a teraz sme manželia.

kvietoček

Ahojte ja som sa s mojou polovičkou stretla v škole.Z nevinného kamarátstva sa stala láska.Prekonali sme veľa prekážok jeho kamošky mu hovorili že ja som tá posledná s ktorou by mal chodiť. to ešte nič nebolo ja som mala priateľa no kamoška mi otvorila oči že on je iba sama pretárka a mala pravdu tak som sa s nim rozišla a mam moje srdiečko ktoré by som nevymenila za nic na svete:)

Volumka

Ja som sa so svojím priateľom zoznámila cez internet aj to vďaka náhode a dá sa povedať, že mi k tomu dopomohol bývalý ex... teraz sme spolu viac než 9 mesiacov a síce boli aj zle chvíľky, ale dá sa to, hoci sme od seba 400 km... zatiaľ...