Ako sa Vam podarilo zoznamit sa a zbalit Vasu polovicku?

miska

my sme sa dost zvlastne zoznamili..bolo to doslova cez pokec napisal mi a pisali sme si asi dva dni a ja som kazdy den ho otravovala az sme sa dali tak do kopy ze mi povedal z ema miluje stretli sme sa a sme spolu dodnes..

raf

Uz som to tu sice spominal,ale ide mi len o to aby som vedel ako sa ludom dari,a ako sa maju radi,chcem vediet co to je laska,alebo tak nejak hladam nieco neurite.Niesom ziadny uchylak ani nic podobne,proste ma to zaujimna.

miminka

no ja som mojho chlapa stretla v buse ked som cestovala domov zo skoly,prisadol si ku mne a odvtedy cestujeme stale spolu uz 2roky,momentalne sme 3mesiace spolu na opacnej strane zemegule co nas neuveritelne zblizilo,zistila som ze je to ten najlepsi chlap na celom svete:-}

safirra

ja som sa s mojim priatelom zoznamila pred 6 rokmi v jednom bare...dal zahrat v ju-boxe pesnicku a dlho nesla. Strasne sa mi pacil no a samozrejme som chcela zaujat. Pytal sa kamaratov, ci nevedia, ze kedy pojde ta "jeho" ja som mu povedala, ako keby som to vedela na isto, ze "do 5 minut" ...este teraz sa tomu musim smiat....ale naozaj za tri minutky zacala hrat, tak na mna vyvalil tie jeho krasne okale...ale musela som ist domov a nevidela som ho odvtedy 2 roky...a potom som ho v jeden den stretla na plazovom futbale u nas v meste..tak som sa usmievala ako slniecko a nenapadne som po nom kukala. Nakoniec prisiel k mojej kamoske a zacali sa o niecom rozpravat. Zistila som, ze sa poznaju. Ona nas zoznamila...a to bolo vsetko. O tri dni mi prisla sms, ci by sme sa mohli niekedy stretnut. Stretli sme sa...no a 2. septembra budeme oslavovat 4.rok spolu:))

lusik

my sme sa zoznamili na tabore pred 4 rokmi,rok za mnu xodil cez vykendy lebo byvame asi 300km od seba..potom sme sa rozisli a po 2 rokox sme zasa spolu uz v jednom meste ..a som rada ze sme mali aj tu 2hu sancu :) a velmi ho lubim .. :)

sii

ahoj my sme sa zoznamili cez icq, on je rakusan tak sme si pisali asi polroka potom prisliel za mnou na Slovensko, zalubili sme sa ko dva kone. Sme spolu 3 roky,z toho dva roky kazdy tyzden (vikend chodil ku mne do Kosic) ,rok spolu byvame a na buduci rok chystame svadbu.

ewička

takže my sme si šli opekať do jedného ževraj strašidelného lesa a kamoš zobral svojho kamoša a tam sme si trošku hrkli a začalo to asi opačne najskôr sex a až potom zoznamovanie a sme spolu doteraz už 2 roky... =)))

damaxy

ja som mala dobrého kamaráta,tomu som povedala kto sa mi páči.On tak mojho nastávajúceho navnadil rečami o mne ako slečne úžasnej,že sa zjavil pri našich dverách s kyticou kvetov a ja som skoro odpadla,lebo to bolo prkvapenie ako blesk z jasného neba.Potom to bolo pekné a krajšie a máme dve deti a sme spolu štastní