Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Z oddelených siamských bábetiek Marek dnes ráno zomrel :o(

heureka

to je ake smutne..som to nevedela, prvykrat sa o tom dozvedam teraz :( ale dalo sa to cakat a verim ze mu je lepsie tam kde je teraz, snad jeho bratceka nepostihne rovnako smutny osud! :( v nebicku je o jedneho anjelika viac !!!

lea

myslim, ze dnes absolutne nie je vhodna doba na filozofovanie o tom, ci sa ten chlapcek mal alebo nemal narodit. cest jeho pamiatke.

jamka

Úprimnú sústrasť rodičom. Musí to byť niečo strašné. No a na vaše negatívne odpovede: ja by som abi nebola taká silná a nenechala by som si ich. Išla by som na potrat. Obdivujem tú ženu ktorá mala toľko síl a dala sa na to.

Myslím si že to je každého vôľa. Nech sa stará každý do seba.

lea

som velmi smutna, ze Marek zomrel. to male telicko tolko bojovalo za zivot a vytrpelo si tolko bolesti, ze mnohi dospeli by si z neho mohli vziat priklad. najma ti, co si zivot nevazia a rozmyslaju o samovrazde a pod.

daduss

Tak ju radšej nemala otvárať, to sa dalo čakať, že si tu každý povie svoj názor. Či myslíš, že by sme mali byť ticho?

lu

ja som abnormálny odporca potratov a som veriaca, ale toto by som s nikým neriešila. nechcem dať život deťom na to, aby sa trápili ako bláznivé a nakoniec tak či tak umreli. keby mám retardované dieťa, ani vtedy by som o potrate neuvažovala, to sa dá zvládnuť, ale toto nie je o živote, toto bolo len o výskume na dvoch živých telíčkach, z ktorých jedno už živé nie je, lebo niekto sa rozhodol...

lu

...každý sa v daný okamih rozhodne správne... si napísala Shakti. To je teda hlúposť, množstvo vecí začína práve tým, že človek sa rozhodol zle.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Z oddelených siamských bábetiek Marek dnes ráno zomrel :o( - Fórum - ZDRAVIE.sk