nehormonalna antikoncepcia

luca123

....dostala som zapaly ktore som nikdy predtym v zivote nemala po asi mesiaci uzivania...bolela ma hlava...nafuklo sa mi brucho...po celu dobu uzivania som mala pocit ako keby som mala dostat menzes - fakt celu dobu ma boleli prsia a mala som krce...nechutilo mi jest a hoci vela dievcat priberie- ja som z tych tabletiek schudla (urcite percento bab z toho chudne)lenze pri mojich 49kg to bola katastrofa..ale moja kamoska to uziva a ta si to nevie vynachvalit - naozaj kazdy je individualny a nechcem tu posobit ako nejaky odporca HAK..ja som to chcela uzivat...mimochodom moja segranka teraz prestala brat HAK a chcu mat malicke a nedari sa...som pocula uz viac o takych pripadoch...ja mam 20 a nechcem uz brat tu chemiu...i ked chalansky nazor je iny-ved oni si zdravie nenicia...ved skus-lahko to vysadis...

luca123

ja som mala taky problem, ze ja som skusala brat HAK uz 2x a nenormalne co to so mnou porobilo... priatel kondomy moc nemusi....tak pouzivame pharmatex krem....ten ma oproti pharmatex tabletkam aj svoje vyhody...nam uz nic ine nezostavalo a na ine formy antiky som mlada...