RADU PrOSiM

cucu5

Ahojte:)prvý raz beriem antiku...prvých 21 dni a doktorka mi povedala, ze krámy pridu počas 7-dňovej prestávky na 2-3-tí den...chýbajú mi este 3 tabletky do dobratia prvej sady pred prestávkou a krámy prišli už teraz...a teraz neviem, či mám normálne pokračovať v dobratí a stále pokračovať dalej ako sa má...chcela by som vedieť, či sa mi krámy časom upravia a či je to normálne, či sa nemam ničoho obávať? a brať antiku stále tak ako mám...bez ohladu na to...nebojim sa, že by som bola tehotná ani nič také...spolieham sa na antiku...len tie skoršie krámy ma vyhodili trošku z miery...odp čo najskôr diki moc:)

nata

avojte chcem od niekoho radu nemozem otehotiet a to som mala sex aj ked som mala svoje dni preco je to tak velmi sa bojim ze nebudem mamkou prosim o radu

violaaaaaaa

No neviem ja nemam dobru skusenost s kondomom mne sa pretrhol a ostala som hned tehotna cize som mala riadnu smolu v zivote by som sa na kondom nespoliehala uz tomu neverim

ninika

a ked si to chces overit..tak si vytiahni kondom a navlec ho na ruku a uvidis ze sa neroztrhne..a penis je ovelaa mensi ako ruka hehe :)

ninika

pokial nebudes mat totalne drsny sex...a nebudes ten kondom olejovat a nepretrhnes ho dlhymi nechtami..tak ziadna :))