Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vosk na vlasy

hana9UBB

Chcem sa spýtať, pri používaní vosku treba umývať vlasy každý deň alebo stačí každý druhý deň?? Nemože to mojím vlasom uškodiť ?

lenka357

Ahoj, možná na vosk nemáš ten správný typ vlasů. Na některých prostě vypadá, jak když sis je týden nemyla :-/ Jinak jak se používá se můžeš podívat tady provasevlasy.cz

Lenuska007

zacala som si zehlit vlasy a po niekolko dnoch sa mi hore pri cesticke spravili take male odstavajuce vlasky. chcem sa opytat, aky pripravok mam pouzit, aby nevyzerali mastne a zaroven mi ten vrch pekne uzemnili. Navrhujete nejaky vosk? tuzidlo nejako nedrzi, po pol dni mi opat nepekne stoja a ja ich chcem prilezane k ostatnym vlasom. dakujem.

usiko

ja mam ten cierny od Taftu, najsilnejsi.....dam si trochu prstom na dlane, rozotriem po dlaniach a vhrabnem do vlasov, vlhkych....potom vyfukam...drzi neskutocne...este zalakujem Taftom mega strong plus..

kašena

prosím, ako si mám správne nanášať vsk na vlasy??.. kúpila som si ten tuhý ale akosik ked si ho nanesiem tal moje vlasy sú tak hnusne mastné..ako na to ?

Trdielk0

chaotic gum od got 2 be je blbost.. vobec to nedrzi.. ma to asi taky isty efekt jak ked si das na vlasy cistu vodu..

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vosk na vlasy - Fórum - ZDRAVIE.sk