TRAPENIE KVOLY LASKE

Príspevok v téme: TRAPENIE KVOLY LASKE
rita

trapenie kvoly laske...a kto sa netrapi kazda laska obcas sposobi nejake to trapenie ale ta moja mi ho sposobuje az vela.Mam 17 priatela a zalubena az po usi.Aj ked mi uz velakrat moj rozum povedal ukonci tento vztah moje srdce mi to nikdy nedovolilo a nedokazala povadat.S priatelom xodim uz vyse roka a pol a je to vazne skvely xalan proste nepoznam nikoho kto by mal tak dobre srdiecko ako on ale na druhej strane kazdy mame svoje xyby a tak aj on, a top beriem s rezervou lebo ani ja niesom dokonala momentalne odisiel pracovat do anglicka co bolo pre mna tiez velmi tazke tak ako aj pre neho a hrozne sa trapim ale ja som mu to sxvalila ze nex tam ide.jediny a hlavny dovod preco tam isiel su kese do buducnosti , do nasej spolocnej buducnosti.viem ze tento clovek je vazne uprimny,viem ako ma miluje a vidi nasu buducnost ale v tom je to trapenie on xce tu buducnost po mne uz teraz a to ja nedokazem.Je tam mesiac a xce tam stravit cely zivot a po me xce aby som za nim odisla po strednej ale pri tom vie ze mojim cielom je si spravit skolu a az potom by som v pohode za nim vypadla ale nie teraz ... snazila som sa mu to vysvetlit ale on hovori ze vztah je o kompromisox a on ten kompromis vidi v tom ze za nim odidem ale to ja nedokazem:-(ja neviem co bude v buducnosti viem len jedno zivot beriem taky aky je realny nemam ziadne ruzove okuliare mojho priatela milujem a xcela by som s nim stravit cely zivot tak ako on so mnou ale ako?.. ked sa nase cesty rozidu vazne uz neviem co mu mam pisat aby nas rozhovor neskoncil uplne k.o. smutkom,slzami a otazkou ci to je koniec?! ako mu mam ece vysvetlit ze ho milujem xcem zit s nim ale TU!viem ze v buducnosti sa to moze zmenit ja xcem zit pritomnostou ale on to nemoze poxopit ak vas tento clanok zaujal kludne napiste svoj nazor a pripadne sa zide aj nejaka ta rada co mam robit a mojim trapenim:-(