Chlpky nad hornou perou

lubca

no ja mam podobny problem, tak sa chcem opytat kolko to stoji laserovo........a este nieco, viem aj o odfarbeni ale zatial v ziadnej drogerii som nenasla ten prostriedok, da sa vobec niekde na SVK zohnat???

lll

ale baby prestante ved o nič nejdu ved si ich nechajte aj ja ich mam...ved nikto neni dokonaly a ked dačo s nimi začnete robiť naarastuu znova...a keby nie tak to musi byť važne nejaka poriadna cheemia..tak radsej neriskovať...:)..nehanbite sa zato...vela bab ich ma niekto biele a niekto tmavšie to nie je vobec nasmiech...

tulip05

ahoj sunn,ja som si ich zacala vytrhavat pinzetou a zatial v pohode. Na ine metody nemam cas a ani peniaze.Mne HAK praveze pomohla, a ked som ju vysadila tak chlpky nenormalne narastli odrazu :( hormony narobili paseku

male slniecko

smutna.. nie je to to iste.. neviem preco, ale ked si ich budes vytrhavat pinzetou, tak zvyknu byt hrubsie a tmavsie.. voskom nie.

smutna

a ja mam jednu otazku...ked vsetky kozmetičky hovoria, že sa v žiadnom prípade nema vytrhavat pinzetou. Ale ked sa to vytrhne horucim voskom - nie je to to iste? ibaze sa to vytrhne vsetko naraz.

male slniecko

nooooo.. vcera som bola druhy krat na lasere.. som zvedava ako to dopadne tentokrat.. ale ta teta tam hovorila, ze to je normalne, ze niekedy tiez chlpky zacnu tak poriadne vypadavat az po druhom, tretom raze.. tak este skusim a uvidim :)

veet

aduliena a nebolí ťa to? Ja som si to tiež kúpil a bolelo ma to. Teraz som si normálne nad hornú peru naniesla veet /ten čo je na depiláciu nôh/ a super.3 minutky som to tam mala, potom som si to zoškrabala škrabkou a hotovo. Žiadne začervenanie... zatiaľ to funguje.

trapkala

najlepsi e je si to peroxidom odfarbit. normalne modry prasok a to oxidove cinidlo ci co je to, a do 5 minut to je.a nie je to vidno.

aduliena

Ja som si kúpila v drogérii také voskové pásiky na hornú peru, s tým si odstraňujem chĺpky raz mesačne a je to ok.

gumajz

kridka ja som to robila roky,že som si chlpky vytrhavala pinzetou.áno zbavíš sa ich na chvíľu,ale potom ti začnú rásť čierne a hrubšie chlpy a bude ich čoraz viac.nerob to nie je to dobrá metoda.