Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chlpky nad hornou perou

rama001

no, som si asi pred hodinou strhla pasiky...a to som nastrihala 2 z tych weet na citlive miesta - podpazusie a bikuny,...a pritom tiež som si vedomá toho, že by sa to nemalo, ale nerozumiem prečo nie,...teda to som videla v relacii dr. Oza, že by sa to nemalo trhať, že to je trojuholník smrti aj s nosovymi chlpkami,...no dnes sa na to vykašlala,a strhla,..nebolí to podla mna, ale rozmyslam že si to už trhať nebudem, neviem no mam 15 rokov a to by bolo príliš..no ,...aj predtym som mala menší ako sa hovorí knírek, ale taký ženský no ale trocha také tmavšie chlpky ale nie až tak,..takže istým sposobom je to jedno či tam su alebo nie, lebo aj tak to možno vidno len ked sa clovek k tebe totalne približi,..kvoli mojej bezpečnosti sa toho asi stranim no uvidím,,..dufam že už budu svetlejšie

KATKA1357

Ahojte:)
No ja som mala ten isty problem, po brati HAK sa mi zrazu objavili nad perou. Tie chlpky by sa tam nemali depilovat, pretoze koza nad perou je velmi citliva a kazdou depilaciou koza straca elasticitu. Citala som to v casopise Zdravie a takisto sa mi raz stalo ze som si pri depilacii pasikmi kozu nejak poskodila a dodnes to je vidno. Ked uz tak radsej zafarbovat na bielo. Ja som nedavno zacala s laserom, ale uz mam za sebou 5 sedeni a este ich tam mam dost. Zevraj je potrebnych aj 10 -12 sedeni, ze vtedy su dobre vysledky. Problem je ze je to velmi nakladne, ale ja som toho nazoru ze radsej nasetrit, ako sa trapit po cely zivot , hlavne to dorastanie je hrozne!!!. Premyslam , ze dokoncim 6 sedenie skusim IPL ihlu, ta je najbolestivejsia ale zarucene navzdy! (laser je dlhodoby ale nemusi byt trvaly!!!)

adelkaa

no ja som sa po precitani tychto prispevkov rozhodla pouzit voskove pasiky, lebo ku kozmeticke sa mi zdalo zbytocne chodit ked si to mozem urobit aj sama, a kupila som si Balea voskove pasiky, kt. stoja asi o polovicu menej ako Veet. je ich tam 20 a su aj na oblast bikin. Vsetko som urobila podla navodu a zabolelo to len troska, do 2 sekund bolo po probleme! Som velmi stastna, konecne sa nebudem hanbit chodit medzi ludi. Ostalo tam len asi dokopy 5 chlpkov, tie som si vytrhla pinzetou.

jankaaaaaaa

urcite ti nezacnu chlpky kvoli tomu rast na inych miestach je to hlupost. ale ked si ich nechces vyrthavat tak skus si ich odfarbovat. zmiesaj peroxid 6% s melirovacim praskom - kupis v drogerii , nanesies na chlpky, nechas posobit tak 10-15 minut a umyjes teplou vodou, potom mozes trocha nakremovat pokozku keby bola podrazdena. ja to takto robim a je to pohdlnejsie ako si to vytrhavat kedze to vytrhavanie dost boli

jankaaaaaaa

urcite ti nezacnu chlpky kvoli tomu rast na inych miestach je to hlupost. ale ked si ich nechces vyrthavat tak skus si ich odfarbovat. zmiesaj peroxid 6% s melirovacim praskom - kupis v drogerii , nanesies na chlpky, nechas posobit tak 10-15 minut a umyjes teplou vodou, potom mozes trocha nakremovat pokozku keby bola podrazdena. ja to takto robim a je to pohdlnejsie ako si to vytrhavat kedze to vytrhavanie dost boli

Mabby

ahojte.. väčšinou tu hovoríte že si chlpky nad perou alebo na tvári odstranujete pinzetou alebo depilačnymi paskami... neviem však či je to u teenegerov dobre,pocula som totiž že sa to nema lebo chlpky zacnu rast na inych miestach ! je to tak ?? (mam 16)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chlpky nad hornou perou - Fórum - ZDRAVIE.sk