Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chlpky nad hornou perou

KATKA1357

Ahojte:)
No ja som mala ten isty problem, po brati HAK sa mi zrazu objavili nad perou. Tie chlpky by sa tam nemali depilovat, pretoze koza nad perou je velmi citliva a kazdou depilaciou koza straca elasticitu. Citala som to v casopise Zdravie a takisto sa mi raz stalo ze som si pri depilacii pasikmi kozu nejak poskodila a dodnes to je vidno. Ked uz tak radsej zafarbovat na bielo. Ja som nedavno zacala s laserom, ale uz mam za sebou 5 sedeni a este ich tam mam dost. Zevraj je potrebnych aj 10 -12 sedeni, ze vtedy su dobre vysledky. Problem je ze je to velmi nakladne, ale ja som toho nazoru ze radsej nasetrit, ako sa trapit po cely zivot , hlavne to dorastanie je hrozne!!!. Premyslam , ze dokoncim 6 sedenie skusim IPL ihlu, ta je najbolestivejsia ale zarucene navzdy! (laser je dlhodoby ale nemusi byt trvaly!!!)

adelkaa

no ja som sa po precitani tychto prispevkov rozhodla pouzit voskove pasiky, lebo ku kozmeticke sa mi zdalo zbytocne chodit ked si to mozem urobit aj sama, a kupila som si Balea voskove pasiky, kt. stoja asi o polovicu menej ako Veet. je ich tam 20 a su aj na oblast bikin. Vsetko som urobila podla navodu a zabolelo to len troska, do 2 sekund bolo po probleme! Som velmi stastna, konecne sa nebudem hanbit chodit medzi ludi. Ostalo tam len asi dokopy 5 chlpkov, tie som si vytrhla pinzetou.

jankaaaaaaa

urcite ti nezacnu chlpky kvoli tomu rast na inych miestach je to hlupost. ale ked si ich nechces vyrthavat tak skus si ich odfarbovat. zmiesaj peroxid 6% s melirovacim praskom - kupis v drogerii , nanesies na chlpky, nechas posobit tak 10-15 minut a umyjes teplou vodou, potom mozes trocha nakremovat pokozku keby bola podrazdena. ja to takto robim a je to pohdlnejsie ako si to vytrhavat kedze to vytrhavanie dost boli

jankaaaaaaa

urcite ti nezacnu chlpky kvoli tomu rast na inych miestach je to hlupost. ale ked si ich nechces vyrthavat tak skus si ich odfarbovat. zmiesaj peroxid 6% s melirovacim praskom - kupis v drogerii , nanesies na chlpky, nechas posobit tak 10-15 minut a umyjes teplou vodou, potom mozes trocha nakremovat pokozku keby bola podrazdena. ja to takto robim a je to pohdlnejsie ako si to vytrhavat kedze to vytrhavanie dost boli

Mabby

ahojte.. väčšinou tu hovoríte že si chlpky nad perou alebo na tvári odstranujete pinzetou alebo depilačnymi paskami... neviem však či je to u teenegerov dobre,pocula som totiž že sa to nema lebo chlpky zacnu rast na inych miestach ! je to tak ?? (mam 16)

Simka20

Som z NZ a chystam sa skusit odranenie pomocou systemu Epilar tu www.azet.sk . Je to ovela lacnejsie ako laser alebo ine, plus to zabera aj na tmave aj na blede chlpky. Uvidime :)

anonym.ka

ja mam len 14 rokov a tiez som mala problem s chlpkami nad hornou perou, sice boli blondave, ale velmi som sa zato hanbila a bralo mi to zo sebavedomia-tak som si toto leto povedala ze s tym koncim, zasla som do drogerky a kupila si studeny vosk na tvar od baley. dost dlho som este naberala odvahu to pouzit, ale nakoniec som to vyskusala a viete co? je to super! mna to teda vobec nejako nebolelo ako vsade pisu, za par sekund bolo po chlpkoch a este mi zacali rast aj jemnejsie a menej- a ani som z toho nemala ziadnu alergicku reakciu- takze ja mozem vosk od baley(na ine znacky som nepocula moc dobre recenzie) len odporucat :)

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chlpky nad hornou perou - Fórum - ZDRAVIE.sk