Chlpky nad hornou perou

jankaaaaaaa

urcite ti nezacnu chlpky kvoli tomu rast na inych miestach je to hlupost. ale ked si ich nechces vyrthavat tak skus si ich odfarbovat. zmiesaj peroxid 6% s melirovacim praskom - kupis v drogerii , nanesies na chlpky, nechas posobit tak 10-15 minut a umyjes teplou vodou, potom mozes trocha nakremovat pokozku keby bola podrazdena. ja to takto robim a je to pohdlnejsie ako si to vytrhavat kedze to vytrhavanie dost boli

Mabby

ahojte.. väčšinou tu hovoríte že si chlpky nad perou alebo na tvári odstranujete pinzetou alebo depilačnymi paskami... neviem však či je to u teenegerov dobre,pocula som totiž že sa to nema lebo chlpky zacnu rast na inych miestach ! je to tak ?? (mam 16)

Simka20

Som z NZ a chystam sa skusit odranenie pomocou systemu Epilar tu www.azet.sk . Je to ovela lacnejsie ako laser alebo ine, plus to zabera aj na tmave aj na blede chlpky. Uvidime :)

anonym.ka

ja mam len 14 rokov a tiez som mala problem s chlpkami nad hornou perou, sice boli blondave, ale velmi som sa zato hanbila a bralo mi to zo sebavedomia-tak som si toto leto povedala ze s tym koncim, zasla som do drogerky a kupila si studeny vosk na tvar od baley. dost dlho som este naberala odvahu to pouzit, ale nakoniec som to vyskusala a viete co? je to super! mna to teda vobec nejako nebolelo ako vsade pisu, za par sekund bolo po chlpkoch a este mi zacali rast aj jemnejsie a menej- a ani som z toho nemala ziadnu alergicku reakciu- takze ja mozem vosk od baley(na ine znacky som nepocula moc dobre recenzie) len odporucat :)

monii

Ahojte dievcata ja na chlpky nad hornou perou pouzivam skvelu vec pozrite : www.youtube.com

nemusite pouzivat vosk je to skvele,netvoria sa vyrazky, pre dalsie info piste na babo691@azet.sk, mozem poslat na dobierku

monii

Ahojte dievcata ja na chlpky nad hornou perou pouzivam skvelu vec pozrite : www.youtube.com

nemusite pouzivat vosk je to skvele,netvoria sa vyrazky, pre dalsie info piste na babo691@azet.sk, mozem poslat na dobierku

monii

Ahojte dievcata ja na chlpky nad hornou perou pouzivam skvelu vec pozrite : www.youtube.com

nemusite pouzivat vosk je to skvele,netvoria sa potom vyrazky, pre dalsie info piste na babo691@azet.sk, mozem poslat na dobierku

monii

Ahojte dievcata ja na chlpky nad hornou perou pouzivam skvelu vec pozrite : www.youtube.com
nemusite pozivat vosk je to skvele, pre dalsie info piste na babo691@azet.sk, mozem poslat na dobierku

SONYY

caute ja na ten laser nemozem ist pretoze mam tmavsiu pokosku a to by nepomohlo nviem co mam robit cem to natrvalo prec:(

majtar

Chcem len povedat, ze mam tiez problemy s chlpkami nad hornou perou a ze sa s nimi citim velmi neprijemene hlavne ked vie na to niekto upozornit najma niekde v spolocnosti. No vytrhavanie neodporucam. Pytala som sa na to aj kozmeticky.. Mala som len par nie velmi tmavych chlpov na brade. Zacala som ich vytrhavat a teraz su z nich tmave a pevne chlpy. A ak takto reagujete na brade, budete urcite aj nad horou perou, co by mohlo byt naozaj este horsie. Takze kazdopadne farbenie, ak v starobe nechcete vyzerat ako chlap...