Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chlpky nad hornou perou

[zruseny12]

NEFERTITI
tu to je...

Chlpy na tvári, silné ochlpenie na rukách a nohách žien poukazujú na poruchy obličiek. Postihnuté miesta sa natierajú šťavou z Iastovičníka, ktorú môžeme získať v odšťavovači (čerstvá šťava sa v chladničke udrží až pol roka), šťava sa nechá niekoľko hodín pôsobiť, potom sa miesto umyje jemným mydlom a trošku vysušená pokožka sa natrie nechtíkovou masťou alebo rumančekovým, prípadne ľubovníkovým olejom (pozri Spôsob použitia).

ak myslis toto...este tu dam -SPOSOB POUZITIA...
alebo este lepsie chod na google.sk
do vyhladavaca si daj ZDRAVIE Z BOZEJ LEKARNE
a chod na tuto stranku a tam si najdi LASTOVICNIK a tam si mozes precitat co len chces a aj o nych bylinkach ak ta to bude zaujimat...

gulicenkaa

ja som sice hak nikdy nebrala, ale po lasere mam s chlkami nad perou pokoj ... ale zase boli len take drobne, ze ich bolo vidno fakt len z blizka, ale pre moj dobry pocit som sa ich zbavila a teraz je to super pocit :) a ani to nestoji vela kedze je to mala oblast :)

[zruseny12]

...no asi ano,ked to tam tak pisu/je to clanok skopirovany zo stranky ZDRAVIE Z BOZEJ LEKARNE/
...tiez som bola prekvapena,preto som to tu dala,ale neviem ci by to aj bolo mozne odstranit tie chlpky LASTOVICNIKOM...

[zruseny12]

...toto je dost zaujimave
lastovicnikom sa odstranuju -
Chlpy na tvári, silné ochlpenie na rukách a nohách žien poukazujú na poruchy obličiek. Postihnuté miesta sa natierajú šťavou z Iastovičníka, ktorú môžeme získať v odšťavovači (čerstvá šťava sa v chladničke udrží až pol roka), šťava sa nechá niekoľko hodín pôsobiť, potom sa miesto umyje jemným mydlom a trošku vysušená pokožka sa natrie nechtíkovou masťou alebo rumančekovým, prípadne ľubovníkovým olejom (pozri Spôsob použitia).
Okrem toho možno podstúpiť liečenie čajom z pŕhľavy, piť aspoň tri až štyri šálky denne, alebo využiť sedacie kúpele z prasličky na zlepšenie prekrvenia obličiek (pozri heslo Praslička roľná).

casiko

Keď depilovať vrchnú peru, tak jednoznačne laser.Teraz mi stačí ísť 1x na jar,1x na jeseň.Je to najmenej bolestivé a dve tretiny chĺpkov už nerastie!Vosk, alebo ošetrenie u kožnej(vypaľovanie ihlou)by som už nechcela zažiť.

elie

pre touareg_girl ja to riesim presne takym istym sposobom ze vytrhavam...svoje chpky mam biele dufam ze nestmavnu ked budem vytrhavat....mne to strasne vadi ked mam trocha dlsie a tiez hned vytrhavam a neje to az taka strasna bolest zvykla som si...len sa bojim toho ze cim viac vytrhavam budu aj rychlesie rast:((((

tududumtuc

LASER: chcem iba povedat ze laser je nevhodny pretoze po hormonalnych zmenach sa chlpky objavia opat a su to iba zbytocne vyhodene peniaze :/

A ja mam problem s oblastou bikin, pretoze vzdy ked pouzijem ziletku, tak ked nejdem do protismeru chlpky je vzdy potom este vidno, a ked pouzijem ziletku do protismeru rastu tak sa mi spravia cervene vyrazky a chlpky zarastaju.. Mam tam prilis citlivu pokozku a tak da bojim pouzit nejake surove vytrhavanie.. nemate nejaku prakticku radu? najlepsie bezbolestnu metodu alebo nieco co mi tam pokozku nepodrazdi pretoze to je potom ciste peklo :/

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.