Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Herpes - neviem sa ho zbavit

Inkoust

mam vyborne skusenosti s HERPATCH SEROM. Stoji sice cca 9 Eur, ale neviem si ho vynachvalit. Mavam opar pomerne casto a uz som kadeco vyskusala. Mala som niekolko dni pol pery opuchnutej, mokvalo mi to. Uz pri prvych priznakoch som si davala Cannadent serum. Toto som doteraz pouzivala a myslela som, ze mi pomaha, ale pri tomto poslednom opare som mala pocit, ze sa mi to kazdym pouzitim len zhorsilo, dokonca som mala z toho az rozozranu peru. Ale ako som si prvykrat aplikovala HERPATCH, tak hned mi to zaucinkovalo a do vecera som mala peru odpuchnutu a na druhy den viditelne mensi opar. O 2 dni som ho mala zahojeny. Sama sa tomu cudujem, este mi nikdy nic tak rychlo nepomohlo a za tie peniaze to naozaj stalo.

Silva P.

Herpes je odozva tela, ze je oslabene. Mne vzdy pomoze pridat vitaminy, hlavne B-komplex. Prevciou je dostatok odpocinku a dobra nalada. :-) A aby som neprenasala herpes dalej a hlavne na deti, tak pouzivam naplasti. Pomahaju s liecbou, opar schovaju a su dostupne. Mam osvedcenu znacku Cosmos. Nasla som aj ich stranku, ale daju sa kupit bezne v hypacoch a drogeriach. :-) www.naplasticosmos.sk

RNG

Opakujem este raz, treba si zvysovat viralnu imunitu vseobecne, dnes nosime v tele hromady virusov cely zivot a stale sa objavuju nove, preto je treba si zvysovat viralnu imunitu, lebo skor ci neskor nas poskodia, a to nie len oparom.
Inac riskujeme mozne poskodenia, od vystelkov roznych organov a ciev az po utoky nas nervove izolacie a pecen. Viac cez Google.sk pod mojim nickom a slovom Herpes. Aj na tomto fore som to uviedol uz mnohokrast, ale je to hlboko zahadzane inymi prispevkami.
Pridavam este dalsie antiviralne, ako monolaurin, citral, berberine a Sangre de Grado. Samozrejme antiviralnych je aj viac, napr antiviralny je ciastocne aj vyborny prpotizapalovy prostriedok, curcumin, tj koncentrovany vytazok z pakorena curcuma longa(turmeric/kurkuna)

jaja1307

Ahojte ludia. Mam overeny sposob, ako sa zbavit herpesu za 2 dni uplne a aj to je ten herpes uplne malinky a neviditelny :)...mavam herpes od malicka a strasne dlho mi trvalo, kym som prisla na to, ako ho oklamat :)... Ked uz citite, ze sa Vam zacina robit opar, mate scervenanu pokozku na perach a pocitujete svrbenie, rychlo si musite dat B komplex forte...ja to mozno trosku prehanam, ale davam si 2 rano 2 naobed a 2 vecer v priebehu 2 dni a potom este dva dni jednu rano naobed a vecer :)...okrem toho, pouzivam na to 2 pripravky, ktore su sice urcene na akne, ale perfektne mi zaberaju na herpes :)...je to vodicka aknemycin, ktora uplne herpes vysusi a potom krem elocom, ktory je naozaj zazracny a herpes je za 2 dni uplne prec :)...su to naozaj silne pripravky, podotykam na predpis a musite davat velky pozor, aby ste si pery vtedy neolizovali, lebo ta mast je velmi silna a obsahuje kortikoidy, cize ju nesmiete pouzivat casto. 100% uspesnost :) eh...

stále herpes

Ahojte herpesy mávam veľmi často dokonca až 2 herpesy na jednej a na druhej strane .. nieje to nič príjemné .. ja používam mastičku herpesin hlavne pred spaním .. som si dala a ráno som už mala herpes vysušení alebo tú náplasť Compeed ja to tak používam .. si dám mastičku a nato Compeed je to super :-) max 3 dni a máte po herpese .. :) inak to trvá 2 až 12 dní je to drahšie .. ale super treba vyskúšať. Alebo potom potierať cesnakom a obyč.kvasnicami ale lepšie je to s tím herpesinom a Compeedom .. radím :))

slru79

ahojte, takže herpes mávam už viac ako 20 rok, spočiatku som to mával často ale keď som sa začal venovať tomu hlbšie prišiel som na to ak nechcem mať herpes musím sa vyvatovať STRESU a SILENÉMU SLNEČNÉMU ŽIARENIU. herpes sa nedá vyliečiť na 100%, ale ho už mávam raz ročne. taktiež dobre pomáha zovirax, len ho treba začať používať hneď ako začne svrbenie. Nič iné nepomáha a už vonkoncom nie náplasti čo ukazujú v reklamach

pralinka89

takže treba jest cesnak aspôon cez vikend nie je to nic prijemne potom ale ked mozte zjedzte, posilni sa imunita, ked už mate herpes potierajte cesnakom alebo ja si potieram clean clear tou svetlo modrou pletovou vodou, ona rýchlo stajhuje ten herpes a skor sa chrasta urobi a aj tu potierat alebo prikladat vatový tampon v nej namocený. mne to pomaha treba skusit

mirusenecka

Prosim vas potrebujem poradit ... herpes sa mi robi pod perou dost casto a nie na pere ale pod nou z coho to mozem mat? prosim potrebujem radu uz ho mam tyzden a je to hrozne :(

pissik

nechcem byt nechutna, ale na herpes pomaha maz z ucha, staci si ho natriet vecer, pred spanim ked nic nejes a vacsinou do dna ho uz nemas, ja som sa tak rano zobudila uz bez neho...

Textová Inzercia

HESTIA

Poskytujeme sociálne a zdravotné služby seniorom v Bratislave – Dúbravke na Bošániho ulici. Kontakt: riaditeľka Milada Dobrotková, 0902-144-492.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Herpes - neviem sa ho zbavit - Fórum - ZDRAVIE.sk