Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Herpes - neviem sa ho zbavit

lleilla

well,to ma zaujima-ako sa teda da uplne vyliecit od HVS,ak to je teda ta skutocna liecba?Vies aka ti budem povdacna a hlavne moja pusa...

kaciatko2222

moje herpesy mi uz totalne idu na nervy, raz pomoze tea tree olej, inokedy cesnak, maticky v ziadnom pripade...zacala som aj compeed naplaste pouzivat,aj tie ucinkuju len niekedy, proste nic nie je 100%!!!! a teraz mam taky herpes,ktoremu nepomaha nic,len sa rozrasta, pomoooooc!!!!!

laurora9

Ahojte všetci , ktorých trápi táto veľmi veľká nepríjemnosť , ja som s tým mala po pôrode pokoj ale teraz sa mi zasa vyhodil a ke´d tak poriadny.Neverte tomu , že vám to zmizne za dva dni , neexistuje .Ja som vyskúšala všetky možné krémy a hoci som začala natierať od začiatku vždy sa krásne rozvinul a nalial sa .Ale teraz , ke´d som už druhý deň nemohla vydržať od tej príšernej bolesti , tak som si naň dala 100% olej z čajovníka , cca 5 eur v lekárni.Poviem vám , to bol hotový zázrak , len vatovou tyčinkou nanesiete a je po bolesti a do rána sa mi krásne vysušil.Zabralo to a poviem vám odteraz na ten Tea tree olejček nedám dopustiť už len preto že ma zbavil tej krutej bolesti.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Herpes - neviem sa ho zbavit - Fórum - ZDRAVIE.sk