Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Herpes - neviem sa ho zbavit

adracik

Urcite pomaha ZOVIRAX. Cena je sice vecsia kvoli dovozu zo zahranicia (9 €)ale stoji to za to. Herpesin apsolutne neucinny pre mna. A to ja dostavam herpes 1x do roka ale poriadny a aj s opuchom celej hornej peri. ZOVIRAX lieci, urichluje ciklus, a zmiernuje bolest a neprijemny pocit. Aj teraz ked to pisem tak mam herpes. Vcera vecer som ho dostal a dnes vecer sa uz hoji vdaka malej drahej masticke ZOVIRAX.

drobcek30

Ja mám najlepšiu skúsenosť s masťou OPARSTOP, je to hadia masť, dá sa zohnať v lekárni. Tri dni a je vyliečený. Inak ak môžem poradiť, mám oskúšané, že veľmi dobre pomáha ako prevencia aj kyselina listová. Jedna tabletka denne a frekvencia vyrazenia herpesu sa podstatne zníži.

purblanka

tak ja nedám dopustiť na lacnejší prostriedok-naozaj citron je hotový a rýchly zázrak.Som velmi rada.Ja to asi mávam z jogurtov-lebo ich milujem.A už mám zahojený,a robí sa mi další:(

jane663

Ja som včera dostala herpes, taký veliký :) večer pred spaním som si naň dala zubnú pastu. A dnes mi kolegyňa doniesla eukaliptový olej a tým som si to celý deň natierala a už tam skoro nič nemám :) tak som šťastná, lebo v soboutu mám ísť na kabaret. Takže vrelo odporúčal ten olejček!!!

gabcu

..podla mna (odskusane) je uz na vytvoreny herpes davat detsky puder:) pekne to vysusi a chrasta sa vytvori skor :)

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Herpes - neviem sa ho zbavit - Fórum - ZDRAVIE.sk