Herpes - neviem sa ho zbavit

kaciatko2222

moje herpesy mi uz totalne idu na nervy, raz pomoze tea tree olej, inokedy cesnak, maticky v ziadnom pripade...zacala som aj compeed naplaste pouzivat,aj tie ucinkuju len niekedy, proste nic nie je 100%!!!! a teraz mam taky herpes,ktoremu nepomaha nic,len sa rozrasta, pomoooooc!!!!!

laurora9

Ahojte všetci , ktorých trápi táto veľmi veľká nepríjemnosť , ja som s tým mala po pôrode pokoj ale teraz sa mi zasa vyhodil a ke´d tak poriadny.Neverte tomu , že vám to zmizne za dva dni , neexistuje .Ja som vyskúšala všetky možné krémy a hoci som začala natierať od začiatku vždy sa krásne rozvinul a nalial sa .Ale teraz , ke´d som už druhý deň nemohla vydržať od tej príšernej bolesti , tak som si naň dala 100% olej z čajovníka , cca 5 eur v lekárni.Poviem vám , to bol hotový zázrak , len vatovou tyčinkou nanesiete a je po bolesti a do rána sa mi krásne vysušil.Zabralo to a poviem vám odteraz na ten Tea tree olejček nedám dopustiť už len preto že ma zbavil tej krutej bolesti.

adracik

Urcite pomaha ZOVIRAX. Cena je sice vecsia kvoli dovozu zo zahranicia (9 €)ale stoji to za to. Herpesin apsolutne neucinny pre mna. A to ja dostavam herpes 1x do roka ale poriadny a aj s opuchom celej hornej peri. ZOVIRAX lieci, urichluje ciklus, a zmiernuje bolest a neprijemny pocit. Aj teraz ked to pisem tak mam herpes. Vcera vecer som ho dostal a dnes vecer sa uz hoji vdaka malej drahej masticke ZOVIRAX.

drobcek30

Ja mám najlepšiu skúsenosť s masťou OPARSTOP, je to hadia masť, dá sa zohnať v lekárni. Tri dni a je vyliečený. Inak ak môžem poradiť, mám oskúšané, že veľmi dobre pomáha ako prevencia aj kyselina listová. Jedna tabletka denne a frekvencia vyrazenia herpesu sa podstatne zníži.