Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Herpes - neviem sa ho zbavit

dankalala

ja mam uz 2 tyzdne herpes v pravom kutiku ust a nezabera nic. ani vitamin B, ani zvyseny pridel vitaminov v ovoci ani v tbl a dokonca mi nezabera ani propolis... som uz zufala. niekde som citala, ze vraj je to prejav psychickych problemov. ale nic viac som sa nedozvedela. vedeli by ste mi pomoct a poradit co je teda ta primarna pricina herpesu? Dakujem. Danka

Denz

dankalala- zovirax mast....
a mas pravdu....je to stresom a vycerpanostou.
Ja som mal v mladi problem....ale vaznejsi a pomohla mi vysoka teplota.
V skutocnosti sa ale vraj herpesu neda zbavit....je to virus v krvi.

dankalala

ja mam uz 2 tyzdne herpes v pravom kutiku ust a nezabera nic. ani vitamin B, ani zvyseny pridel vitaminov v ovoci ani v tbl a dokonca mi nezabera ani propolis... som uz zufala. niekde som citala, ze vraj je to prejav psychickych problemov. ale nic viac som sa nedozvedela. vedeli by ste mi pomoct a poradit co je teda ta primarna pricina herpesu? Dakujem. Danka

vitti

ja som este nemala herpes ale počulasom od starych ludi že ,z ucha traba vybrať masť a to treba dať na herpes , no neviem ale možeš to vyskušať.

LucinQa

Mne sesternica poradila dat si nan zubnu pastu, ze jej tozoschne a mizne. Ja to teraz skusam, lebo ho mam tiez, a mizne mi. Chvilku to trochu stipe, ale zabera. =D

fasta

Milá vevulik!
Mala by si vedieť že ak niekto raz má herpes, má ho do konca života.Herpes ti možno bude miznúť, no objavý sa znova keď budeš mať v tele vítus.Možno ti na DOČASTNÉ zmiznutie herpesu pomôže tenký plátok cibule alebo citrón, ktorý si priložíš na herpes cez noc.Skúsil by som tiež plátok mastnej slaniny(známy tiež na otlak) alebo tiež tenký plátok aloevera.Aby ti nepadalo to čo si na to dáš, môžeš to zalepiť náplasťou.
fasta

brano2603

Dobrý deň. Prosím vás, pomôžte mi. Na jazyku sa mi vyskytuje Herpes, dosť ma to bolí, čo mám s tým robiť ?

Peto T

nefrit: pohľadaj v téme, bolo tu spomenutých viacero spôsobov.

Mne zabralo dlhodobé užívanie vitamínu C 2-4g denne vo viacerých denných dávkach alebo vo forme čistej práškovej kyseliny askorbovej, rozpustenej v čaji ktorý celý deň popíjam.

Herpes bol čoraz zriedkavejší, kratší a po necelom pol roku sa prestal objavovať úplne.

Môže byť nevhodné pri poruchách obličiek, metabolizmu železa a medi. Viac: rizikaockovania.sk

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Herpes - neviem sa ho zbavit - Fórum - ZDRAVIE.sk