Herpes - neviem sa ho zbavit

brano2603

Dobrý deň. Prosím vás, pomôžte mi. Na jazyku sa mi vyskytuje Herpes, dosť ma to bolí, čo mám s tým robiť ?

Peto T

nefrit: pohľadaj v téme, bolo tu spomenutých viacero spôsobov.

Mne zabralo dlhodobé užívanie vitamínu C 2-4g denne vo viacerých denných dávkach alebo vo forme čistej práškovej kyseliny askorbovej, rozpustenej v čaji ktorý celý deň popíjam.

Herpes bol čoraz zriedkavejší, kratší a po necelom pol roku sa prestal objavovať úplne.

Môže byť nevhodné pri poruchách obličiek, metabolizmu železa a medi. Viac: rizikaockovania.sk

..smejka..

mne na herpes velmi dobre zabera stava z listov kaktusu aloe vera, ktorou som si ho potierala mnohokrat za den.. za 2-3 dni herpes zmizol:)

Ivka 1

Puchovcanka aky vyrobok s vytazkom aloe si na to skusala ? Herpesy su v prvom rade zalezitost imunity a stresovych situacii o
ktore pri malych detoch urcite nemas nudzu.

eo

Proti herpesom si v prvom rade treba ochranovat aj udrziavat immuny system Vyskusali ste Oreganovy Olej moze sa davat aj na Herpesy ,treba ho uzivat vnutorne ale pravidelne . Vyskusajte !Potom mozete herpesu povedat Dovidenie !

puchovcanka

ja mam herpes stale kazdy mesiac neviem sa ho zbavit brala som aj b komplex no len co som ho vysadila uz bol herpes spet skusila som vytazok z aloe vera to pomoze na zaciatku pluzgierik skor dozreje zovirax to pomaha len aby nepraskol medom som si ho skor rozniesla a tak sa trapim uz ani neviem odkedy pokoj som mala len pocas tehotenstva a dojcenia este ze mam tri male deti ale teraz sa mi zda akoby somto mala dohnat na koho z lekarov sa mam obratit

lettynka

ked sa objavi herpes tak trva min.6 dni.mas v tele herpes virus a pri najmensom oslabeni imunity vyjde na povrch-menstruacia,choroba,neumyte ovocie..ja pouzivam alkohl na vysusenie a potom si dam hojivy zazrak s oriflameu...
zuzana175..ano moze sa ti preniest aj na ine casti tela..