Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Herpes - neviem sa ho zbavit

pissik

nechcem byt nechutna, ale na herpes pomaha maz z ucha, staci si ho natriet vecer, pred spanim ked nic nejes a vacsinou do dna ho uz nemas, ja som sa tak rano zobudila uz bez neho...

Eva531

Ja som za posledny rok mavala herpes skoro kazdy mesiac a nakolko uz takmer dva roky zijem v oblasti, kde sa velmi dobre dari plesniam, tak som zacala byt este aj alergicka na plesne a aj caste herpesy sa objavili priblizne v tom obdobi, ked som spozorovala na sebe priznaky alergie (svrbenie usi, pripadne aj vracanie po niektorych jedlach, napriklad po trvanlivom pecive, tazkosti s dychanim, problemy s retiazkami a kovovymi predmetmi prichadzajucimi do kontaktu s pokozkou na krku, vysuseny a upchaty nos, vysusene pery...). Z casu na cas mi alergologicka predpise Isoprinosine, liek na podporu imunity. V case, ked ho beriem, herpes nemam, ale ked ho prestanem brat, tak sa herpes znovu objavi. No aj tak som rada, ze je tu aspon nieco, co mi pomaha.

maciocicka

Tradicna cinska medicina ma vyborne bylinnu liecbu na herpesy vsetkych druhov. Je zalozena na precistovani horucosti, ktora sa nahromadila v Peceni. Preto na to vyborne zabera aj horec, alebo nadzemna cast pupavy z nasich bylin.
www.tcmclinic.sk

barborenka

SUPER MASŤ NA HERPES
dobrý deň, chcela by som sa s vami podeliť o super recept na masť proti herpesu. Zloženie: Pyštek obyčajný(kvet, lístky aj stonky) nasekaný zmiešame v rovnakom pomere s kvetmi a listami rebríčka obyčajného "myší chvost".Treba čerstvé byliny, no ak to nieje možné môžte použiť aj sušené. v malom hrnci necháme roztopiť bravčovú masť (toľko, koľko chceme mať masti) a do rozpustenej masti vložíme toľko zmesi bylín, koľko sa vojde - nech je to riadne na husto. toto chvíľočku popražíme, asi len 1 minútu a odstavíme zo sporáka. necháme 24 hodín odstáť a potom prihrejeme prefiltrujeme cez handru do malých zaváracích pohárikov. Skladujeme v chladničke.Masť má zelenú farbu. Keď si bylinky nazbierate sami, tak vás táto masť nebude stáť takmer nič - len bravčovú masť, a môžte si jej spraviť aj liter. Táto masť bola z mojich skúseností pri herpese účinná vždy a až podivuhodne rýchlo zmizol. Môže sa používať aj na hemoroidy, suchú pokožku, pery...treba poskúšať, možno bude účinná ešte na kadečo iné. Dosiaľ som nikde tento recept nevidela - je to vlastná tvorba - keď som v lete nazbierala veľa pyšteka a rebríčka a tak som to vyskúšala. Pyštek obyčajný môžete zohnať najme v internetových predajniach s bylinkami. Prajem vám zdraví život bez herpesu :D

Maros75

Liečba sa silne riadi podľa symptomatiky a vážnosti ochorenia. Ohraničené napadnutie pokožky alebo slizníc môže väčšinou ostať neošetrené. Na vysušenie pľuzgierikov a schladenie sa hodí zinková mixtúra.
Pri bakteriálnej superinfekcii sú niekdy nevyhnutné antibiotiká a lokálne dezinfikujúce zákroky. Ako špeciálny prostriedok proti vírusu je k dispozícii aciclovir. Zabuduje sa do DNA vírusu a vedie tam k rozpadu povrazca. Kompletné zničenie všetkých vírusov v infikovanom organizme však nie je možné. Hoci je tento prostriedok k dispozícii aj vo forme tabletky, uprednostňuje sa intravenózne podávanie kvôli docieleniu vyššej hladiny liečiva v krvi. Takáto liečba sa preto realizuje pri ťažkých alebo opakovaných chorobných obrazoch.

Pri ľahkých priebehoch (napr. stomatitis aphtosa) dochádza k spontánnemu vyliečeniu. Hoci je častá endogénna reinfekcia, je prognóza dobrá. Obzvlášť u detí, pri celkovom napadnutí, u pacientov s oslabenou imunitou a pri infekciách mozgu je prognóza nepriaznivá až smrtelná.

RNG

Hliva ustricova obsahuje betaglukany, ktore zvysuju pocet a aktivitu roznych bielych krviniek , tj telo sa vie lepsie branit proti utokom roznych mikrobov. Nema to priamo ucinok na viralnu imunitu, ale nepriamy ano, lebo ked je telo menej postihnute roznymi bakterialnymi utokmi, tak sa vie lepsie branit aj proti v tele vzdy[pritomnych virusov, ktore "vystrcia rozky" pri akomkolvek oslabeni tela
Ale v prirodse su ovela silnejsie priamo antiviralne, akom som uz uviedol mnohokrat aj v tejto teme, aj inych, mozes si to vyguglit pod herpes a mojim nickom, teda ked chces vidiet, co som okolo toho ja nasiel v roznej lekarskej alternativnej literature, ktoru si predplacam uz vyse 17 rokov, a z ktorej len hodne stare veci sa dostanu na internet=zadarmo.

Airam30

ahojky...ja som sa pasovala s oparom na perách každý mesiac, bola som z toho fakt nešťastná.Kúpila som si Hlivu ustricovú normálne tú z lekárne, brala som ju 3 mesiace a potom som mala rok pokoj.Potom sa mi objavil opäť a tak som kúru zopakovala a zasa mám krásne ústa:-)Skús možno budeš spokojná ako ja.

marylorenc

Môže sa herpes vyskytnúť aj vo vlasovej časti hlavy? Mokvavé a svrbivé vyražky sa mi ďalej šíria aj keď mi kožná lekárka predpísala gél s tým, že ide o ekzem po farbení vlasov. Rozšírilo sa mi to z čelovej časti ale nie na pery.Postupne objavujem pľuzgieriky na chrbtici na krku, pod prsníkmi.Už mám pokrytú skoro celú hlavu a veľmi to bolí.

Monii

ja mam na herpesy konopnu mast na opary, z lekarne, stoji okolo 7-8 eur, na cenu je dost malickaa.. ale pomoze.. vecer si to natriem na pery a rano po opare ani stopa :) a aj ked mam velmi vysusene pery, uz aj popukane, tak aj na to je to dobre :)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Herpes - neviem sa ho zbavit - Fórum - ZDRAVIE.sk