Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Herpes - neviem sa ho zbavit

Monii

ja mam na herpesy konopnu mast na opary, z lekarne, stoji okolo 7-8 eur, na cenu je dost malickaa.. ale pomoze.. vecer si to natriem na pery a rano po opare ani stopa :) a aj ked mam velmi vysusene pery, uz aj popukane, tak aj na to je to dobre :)

RNG

Valtrex je sice ucinny, ale ma privela skodlivych bocnych ucinkov.
herpes.emedtv.com
Najma ked je pouzivany cast, tak sa to hromadi, Uvedene data su na kratkodobe jednorazove pouzitie

Naty167

Na herpes pomahaju tabletky Valtrex, ktore mi predpisal gynekolog. Su naozaj ucinne, len ich treba mat stále pri sebe, lebo akonahle citite, ze vam herpes vychadza treba si ju dat. Uz vam potom nevyjde na 100% aspoň u mna to tak funguje.
A neodporucam naplaste na herpesy ktore sú dostupne v lekarni, pretoze od kedy som si to raz dala, vtedy sa mi vyhodilo asi 5 herpesov, a stále ked mam herpes, robi sa mi na tom istom mieste kde som si dala naplast. Som zhrozena ako taky výrobok mozu predavat v lekarni!!!

Daniela22

Dakujem velmi pekne, skusim teda upravit jedalnicek, i ked s tym ovocim to bude tazke, kedze milujem vsetky druhy ovocia, ale ak to ma pomoct...

muchacc

Odporucam:
vyhybat sa potravinam obsahujuce Arginin.
Sportovci (kulturisti) tu latku dobre poznaju, pomaha rozsirovat cievy. Virus herpesu potrebuje pre mnozenie a aktivaciu prave tuto aminokyselinu.
Opakom toho je Lyzin. Odporucam si zakupit L-Lyzin (aminokyselina), ktora zabranuje herpetickemu virusu v aktivite.
120 tabliet stoji asi 10 eur a staci jednu na lacno.

Tiez mam s tym problemy, tak som sa isty cas ponamahal a zistil, cim sa to da obmedzit. Zatial sa mi nastastie nevratil, odkedy denne uzivam L-Lyzin a vyhybam sa argininu. Snazim sa nikdy neprijat vacsie mnozstvo argininu ako lyzinu.

- mira

Daniela, jedz obilniny - ryžu natural, pšeno, jačmenné krúpy, kukuricu, ovos, pšenicu vo forme dobre domäkka uvarených kaší z celých zrn, cestovín a pod. Takto tvoje spektrum B vitamínov bude vyrovnané. Zeleniny jedz nielen surové, ale i tepelne upravené a kvasené. Mäso kuracie, vajcia, mliečne výrobky, biela múka prekyseĺujú. tak ich nahraď strukovinami a občas rybou.
Dôsledne vyraď ovocie, cukor med. Aby ťa to neťahalo k sladkému, jedz menej slané.
Takto si dáš do poriadku tráviaci trakt a zahoja sa ti i rany po herpese.

mmdd

po medicinskej stránke nerozumiem prećo sa mi robia bolestive herpesy. myslim si źe z prekyslenia. Vzorka pH v slinách mi potvrdila kyslosť pH6,4.Doporućujem napr. mladý Jaćmeń ako pomoc na úpravu pH . Produkty sú v predajni Baoba B.Bystrica

Daniela22

Ahoj Mira,

Cukru sa snazim vyhybat v akejkolvek forme dlhodobo, vitaminy B doplnam v tabketkovej podobe. moze to nejako suvisiet s tym, ze nejem okrem kuracieho ziadne ine druhy masa?uz som ochotna spravit cokolvek, len aby to zmizlo :(

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.