Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Herpes - neviem sa ho zbavit

Daniela22

Tak mne sa aj napriek uzivaniu famcicloviru, vitaminom B herpes vratil..ako inak na celu hornu peru, opat z neho vyteka tekutina, ktora mi nie len ze neda spat, ale veselo ho roznasa dalej. Zvlastne, ale cele sa to zacalo jedinym pluzgierikom, na ktory som hned dala viru merz gel a skoncilo sa to katastrofou..takze moje zufalstvo pokracuje, prevencia, ani liecba nezaberaju..:( ostava len zavidiet ludim, ktori taketo problemy nemaju

Neviem Nick

Zubna pasta vobec nie je dobra na herpes, su to len vymysli je tam vela fluoru... co skodi, a clovek sa obcas oblizne takze neviem ci to zrovna chuti najlepsie.. bud skus herpes stop-je to vytazok, koza z hadov, jemne ale naozaj jemne potierat najlepsie palickou aby si sa nedotykala toho miesta rukou, a dva-tri krat denne, za tyzden urcite zmizne..... ja mam teraz problem s kutikom, kt. mam uz 3tyzdne aj ked to moc nevidno, ale viem ze ho tam mam a je to neprijemne, robia sa mi chrasticky, kt by som nemala trhat a zavadzia mi to tam.Neviem asi nejake ochorenie som prekonala

mamamia111

poradca, a toto sa moze? robit reklamu samemu sebe na kazdej teme? je to dost neprofesionalne, nemyslis? ak si taka dobra, venuj sa svojim klientom - ak nejakych mas. tu ich nehladaj, na to su ine moznosti - platena reklama napr.

nikolusenka3

Mne ked sa uz len zacal robit herpes, ked som to len citila, dala som si do poharika suche drzozdie rozrobila s vodou a herpes bol fuc ani nie za den. raz dva bol prec... ale neviem ci to pomaha ked ten herpes uz je vyvinuty :D tak vela stastia ;)

Daniela22

Monicka, presne to iste sa objavilo aj mne, v noci z herpesov vytekala tekutina ako kyselina a ta ho veselo rozniesla na cele usta..tu bolest neprajem nikomu :((
po dvoch mesiacoch trapenia sa mi to konecne zahojilo, ale z vlastnych skusenosti odporucam hned navstivit lekara a nechat si odobrat vzorky o co vlastne ide. mne bola tiez nasadena dlhodoba liecba famciclovirom, tak snad mam na cas pokoj.
z masti mi najviac zabera viru-merz gel.
tak vela sil do boja s tymto cudom

RNG

Framykoin je antibiotikum. Nemoze na herpesy zabrat,nie je antiviralne, snad len pomoze zahojit opar/ranu, ked telo vybojuje boj s virusami.
To ale mozno urobit ovela ucinnejsie zmeasou kokosoveho oleja, jemneho praskoveho cuktu a par kvapiek citriocidalu.
Tato zmes podstatne urychly hojenie akychkolvek ran,dokonca zastavi v nich hnisanie a zapaly.
Je dobra aj na nehojace sa bercove vredy. Oboje cukor aj kokosovy olej priamo vyzivuju poskodenu oblast, cukor desikuje/vysusuje/mumifikuje mikroby, kokosovy olej je tiez mierne antiomikrobialny a pridavok citricidalu zabezpeci silnu antimikrobialnu ucinnost tejto zmesy a zaroven ju ucinne konzervuje.
Ja mam v kelimku v kupelniach vzdy tuto zmes, a drzi sa roky.
Na lyzicu kokosaku 1.5 lyzice jemneho praskoveho cukru a 10 kvapiek citricidalu. Dobre zamiesat.Da sa zafarbit na telovo niekolkymi kvaspkami jodovej tinktury, co len zvysi antimikrobialne ucinky tejto zmesy.

maja69

Dobrý deň. Na herpesy účinne pomáha Framykoin alebo očná masť Ophthalmo-Framykoin. Zaručene zaberá rýchlo.

RNG

Nuz v tejto teme som to uz viackrat spomenul ako na herpesy a ine viralne, najdes to aj cez Google.sk zadanim rng, herpes
Priroda poskytuje hromady prostriedkov na to.Dostanes ich ako rozne potravinove doplnky

monicenka72

Dobrý deň ,Vám všetkým.Aj ja partím k ľuďom,ktorí trpia herpesom.Mávam ho často na perách,ale vo februári 2011 som po prvýkrát mala nezvyčajne komplikovaný herpes,ktorý mi neustále mokval a rozšíril sa mi po celých perách.Musela so užívať liek ZOVUDEX.Teraz v júni 2011 sa mi opäť zopakovalo to isté,mokvajúci herpes,ktorý sa šíri a strašne bolí.V noci nemôžem spať, pretože sa budím na to, že sa mi leje tekutina z herpesu po brade a lícach.Je to nebezpečné a príšerné.Akoby to bol nejaký horší druh herpesu,pretože predtým som také niečo nikdy nemala.Opäť musím brať lieky Famciclovir,obklady z Entizolu a na noc masť Baneocin.Som z toho zúfalá ,ale som pevne rozhodnutá bojovať proti herpesom.Už to nechcem nikdy zažiť.Prosím poraďte mi účinnú prevenciu.
S pozdravom Monika z POPRADU

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Herpes - neviem sa ho zbavit - Fórum - ZDRAVIE.sk