Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Herpes - neviem sa ho zbavit

Eva531

Mne sa zvykol par rokov po sebe urobit herpes vzdy, ked som prisla prvykrat cez leto na kupalisko, proste chytit prvu farbu. Tak som zacala pouzivat v tomto obdobi balzam na pery s UV-filtrom (akykolvek bezne dostupny v drogeriach) a odvtedy uz taky problem nemam.

maciocicka

Herpes z pohľadu Tradičnej čínskej medicíny sa prejavi na podklade vlhkej horucosti naakumulovanej zo stagnacie Qi Pecene, teda z dlhodobych stresov a inych emocnych problemov. Moze tam byt aj predispozicia organizmu k oslabeniu Obliciek a prilis silnej Peceni. Prejavuje sa to okrem ineho podrazdenostou, bolestami pred menzesom, placlivostou, vztahovacnostou, problematickym menzesom, pripadne zrazeniny v menstruacnej krvi. Zvycajne byva prejav uz aj od zlcnika. Nuz, treba to zobrat od podlahy. Nielen zvysovat imunitu, ale aj precistovat horucosti, ktore su tam v drahach. Podla toho, v ktorych drahach, tak sa herpes prejavi bud na ustach a nose, na pase, na genitaliach.

pozrite si www.tcmclinic.sk V pripade zaujmu o TČM sa ozvite.

RNG

Posuniem zahrabane doplnky na viralnu imunitu
Selen, zinok, probitika s obsahom L.Bulgaricus,L-lysine,vitamin C, aloe vera, baza, astragalus, echinacea,collostrum, lapacho, GSE, extrakt z olivovych listov a silne:
betulin, chaga a chaparal(larrea tridentata)

daaee

Mne sa robia giganticke herpesy na brade, je to mokvajuce, hnisave a strasne bolestive. Ale raz som si v lekarni kupila HERPIK, je to perfektny vyrobok,aj ked trochu drahy ale hned mizne po par minutach.Je ich viac druhov ale pekne ho vysusi. ja som skusala vsetko mozne a nic mi nepomohlo, este sice s harmancekom je dobre si to vysusovat. Ale ten herpik je vazne dobry. Skuste na webovej stranke www.herpik.sk

daaee

Mne sa robia giganticke herpesy na brade, je to mokvajuce, hnisave a strasne bolestive. Ale raz som si v lekarni kupila HERPIK, je to perfektny vyrobok,aj ked trochu drahy ale hned mizne po par minutach.Je ich viac druhov ale pekne ho vysusi. ja som skusala vsetko mozne a nic mi nepomohlo, este sice s harmancekom je dobre si to vysusovat. Ale ten herpik je vazne dobry. Skuste na webovej stranke www.herpik.sk

senanka

Prosím vás, viete niekto, koľko asi trvá vyšetrenie u Dr. Ľuby Albertovej? Počula som, že aj niekoľko hodín. Tiež by ma zaujímalo, či je to bolestivé a či sa dá objednať aj cez víkend.

luja

može byť aj herpes na líci?:(:(niečo sa mi tam vyhodilo,je to velke,strašne to boli:/ zo začiatku to vyzeralo ako niečo spalene a potom mi z toho začal tiecť hnis:/ dnes idem s tým ku doktorke,ale bojím sa:(:( a momentálne mám aj na pere jeden:/:/

Tinkaspinqa

ahojte, mám veľký problém s herpesom, ústa mám momentálne vyliate už 7 krát za 2 mesiace, ked sa mi staré rany zahoja, spraví sa mi hned nová. Pouzívam B-komplex aj rozne maste, ale nič nepomaha... Co odporucate? .. dakujem :)

koala252

dobrý večer všetkým , :) pred pár dňami sa mi prihodilo to čo trápi väčšinu z vás - vyhodil sa mi herpes. Pobehala som veľa internetových stránok a diskusií so všelijakými ,,radami" a nápadmi... nechcem ich spochybnovať ale musím všetkým povedať že nič nepomôže viac ako zájsť ku doktorovi !aj ja som to urobila:) žiadne pichanie do herpesu a potom do ruky neskúšajte ! herpes si NECHYTAJTE(môže sa vám rozniesť po celých ústach a brade) ničím NENATIERAJTE ( môžete dostať infekciu) a ani NEODDRAPUJTE !!!! chodte ku doktorovi :) ja som rada že som to urobila lebo by som mala problémy ešte asi mesiac :/

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Herpes - neviem sa ho zbavit - Fórum - ZDRAVIE.sk