Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Herpes - neviem sa ho zbavit

purblanka

octanova masť je dobrá,a zaviaž si koleno ked chodíš.Ked sedíš,ležíš nemusíš mať.a nohu hore.Spadla som zo schodov a marodovala som mesiac,potom ma vyhodili z práce.

Mima7777

Mam zranene koleno nemozem ani nim pohnut .BOLi ma iba kost na ktoru som padla.POznate niejaku mast nato alebo nieco ?Dakujem velmi pekne.
MIMA

Well

Este skusim ja.....koloidne striebro je totalny nezmysel na herpes.....
Je to dalsi tah na predaj niecoho co nema velky ucinok.
No hold.......ale niekomu pomoze aj zadny zazrak.

Gabca33

presne tak suhlasim,aj som si zakupil uz na zmienovanej web stranke koloidne.sk ,koloidne striebro ,koloidnu med a koloidny zinok a herpes uz nemam. Uzival som vsetky sucasne.
Osvedcene!

Domino2

aplikuj koloidne striebro, cim castejsie tak skor sa zbavis herpesu, je to vyskusane. Skus pozriet web stranku Koloidne.sk

linka55

ahojte:) vsetkym co maju problemy s herpesom ani nemusim hovrit ze nijake jedenie cesnaku ci potieranie,jedenie vitaminov ci dokonca maz ucha nepomoze.ak ho raz mate v sebe staci minimalny podnet-napr. nachladnutie( mne stacia aj suche pery)a je tam.maximalne to tak urychli hojenie,ale co z toho ked sa vam jeden zahoji a na dalsi den mate novey?herpes sa neda vyliecit, ak ho mate,bude sa vam robit stale.jedine co zabera je posielnenie z vnutra,aby sa netvoril a aby sa utlmil. nie jedenim cesnakov ci vitaminov.to nestaci.chodte za imunologom,povedzte problem,po vysetreni vam da tabletky a herpes je fuc!vazne.ja som brala isoprinosin a ked som ich zacala brat herpes zmizol a neobjavil sa.beru sa asi tri mesiace,ak sa potom opat objavi,zase preliecenie.Herpes je strasna pliaga,boli a lahko sa prenasa na inych a vlastne to ani nemusim vysvetlovat.u mna napr a myslim ze u vacsiny domace receptiky nezaberaju tak ej naozaj lepsie zajst za odbornikmi a netrpiet s opuchnutymi a bolavymi perami...

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Herpes - neviem sa ho zbavit - Fórum - ZDRAVIE.sk