Herpes - neviem sa ho zbavit

Daniela22

Monicka, presne to iste sa objavilo aj mne, v noci z herpesov vytekala tekutina ako kyselina a ta ho veselo rozniesla na cele usta..tu bolest neprajem nikomu :((
po dvoch mesiacoch trapenia sa mi to konecne zahojilo, ale z vlastnych skusenosti odporucam hned navstivit lekara a nechat si odobrat vzorky o co vlastne ide. mne bola tiez nasadena dlhodoba liecba famciclovirom, tak snad mam na cas pokoj.
z masti mi najviac zabera viru-merz gel.
tak vela sil do boja s tymto cudom

RNG

Framykoin je antibiotikum. Nemoze na herpesy zabrat,nie je antiviralne, snad len pomoze zahojit opar/ranu, ked telo vybojuje boj s virusami.
To ale mozno urobit ovela ucinnejsie zmeasou kokosoveho oleja, jemneho praskoveho cuktu a par kvapiek citriocidalu.
Tato zmes podstatne urychly hojenie akychkolvek ran,dokonca zastavi v nich hnisanie a zapaly.
Je dobra aj na nehojace sa bercove vredy. Oboje cukor aj kokosovy olej priamo vyzivuju poskodenu oblast, cukor desikuje/vysusuje/mumifikuje mikroby, kokosovy olej je tiez mierne antiomikrobialny a pridavok citricidalu zabezpeci silnu antimikrobialnu ucinnost tejto zmesy a zaroven ju ucinne konzervuje.
Ja mam v kelimku v kupelniach vzdy tuto zmes, a drzi sa roky.
Na lyzicu kokosaku 1.5 lyzice jemneho praskoveho cukru a 10 kvapiek citricidalu. Dobre zamiesat.Da sa zafarbit na telovo niekolkymi kvaspkami jodovej tinktury, co len zvysi antimikrobialne ucinky tejto zmesy.

maja69

Dobrý deň. Na herpesy účinne pomáha Framykoin alebo očná masť Ophthalmo-Framykoin. Zaručene zaberá rýchlo.

RNG

Nuz v tejto teme som to uz viackrat spomenul ako na herpesy a ine viralne, najdes to aj cez Google.sk zadanim rng, herpes
Priroda poskytuje hromady prostriedkov na to.Dostanes ich ako rozne potravinove doplnky

monicenka72

Dobrý deň ,Vám všetkým.Aj ja partím k ľuďom,ktorí trpia herpesom.Mávam ho často na perách,ale vo februári 2011 som po prvýkrát mala nezvyčajne komplikovaný herpes,ktorý mi neustále mokval a rozšíril sa mi po celých perách.Musela so užívať liek ZOVUDEX.Teraz v júni 2011 sa mi opäť zopakovalo to isté,mokvajúci herpes,ktorý sa šíri a strašne bolí.V noci nemôžem spať, pretože sa budím na to, že sa mi leje tekutina z herpesu po brade a lícach.Je to nebezpečné a príšerné.Akoby to bol nejaký horší druh herpesu,pretože predtým som také niečo nikdy nemala.Opäť musím brať lieky Famciclovir,obklady z Entizolu a na noc masť Baneocin.Som z toho zúfalá ,ale som pevne rozhodnutá bojovať proti herpesom.Už to nechcem nikdy zažiť.Prosím poraďte mi účinnú prevenciu.
S pozdravom Monika z POPRADU

Daniela22

Ahojte, potrebujem súrne pomôcť, herpesy mávam často, ale to čo sa mi vyhodilo teraz...opuchla mi polovica hornej pery, herpes už tretí deň len mokvá a vkuse z neho vyteká tekutina, nejde nijakými doteraz osvedčenými spôsobmi vysušiť..navyše sa mi pravdepodobne preniesol aj do vnútra úst..poraďte čo na to..ja už som bezradná

komovaa

Na prevenciu herpesu je účinná jedine kvalitná detoxikácia organizmu pri ktorej sa z tela vylúčia toxické látky, hlieny a ložiská rôznych chorôb ako je napríklad herpes. Toto sa dá urobiť Bunkovou výživou.
www.optimalna-vyziva.meu.zoznam.sk

RADEK1104

CAVTE JA MAM HERPES FURT AKO IDEM DO BA NECHAPEM TOMU VIETE MI DACO PORADIT UZ SI STIM NEVIEM RADI DAKUJEM ZA RADI

altermed

Dobrý deň, ohľadom herpesov môžete robiť čo chcete , ale pokiaľ sa nezbavíte priamo vírusov herpess simpl. tak sa bude vracať stále.
Najlepsi je na to Zapper alebo podobna frekvencna terapia - najdete to na alternativnamedicina.eu - v sekcii fórum vám rád poradím niekoho s frekvencnou terapiou vo vasom meste alebo okoli.
S Pozdravom
alternativnamedicina.eu