Asi stop dietam !

Príspevok v téme: Asi stop dietam !
monica

vie mi niekto poradit ako chudnut zdravo a nedietovat? Pretoze ja som si uz cely organizmus pokazila vsetkymi dietami..:( Papat 5 krat denne?zda sa mi to vela..Neviem ja som tolko mesiacov stale drzala nejaku dietu a spat som pribrala teraz este viac!zase sa to snazim zhodit ale takto je to o nicom..Nepojde to takto uz dalej...A co je pravdy na tom ,ze na ranajky sa ma jedavat prevazne ovocie a az od 12 sa mozes normalne najest?neviem uz comu mam hovirt..niekde sa pise ze rano len nieco lahke cize ovocie najlepsie a od 12 uz co chces...A niekto hovori rano sa najedz poriadne telo potrebuje energiu aj tak to za cely den potom spalis...ta uz neviem co robit...Poradi mi nejaky odbornik?

mackousko

jiji viem ze to je na travenie zle pretoze nedostavam dostatok vlakniny, mineralov a vitaminov ale vsetko doplnam aspon v tabletkovej forme. A samozrejme ze dieta neni zdrava preto ju idem maximalne 3 tyzdne a potom chodim na prehliadky a vysetrenia. Vsetky vysetrenia mavam v poriadku. A mozem ti povedat ze jojo efekt sa nedostavil nikdy.

jiji

mackousko, sice chudnes, ale pokazis si travenie a mozu sa ti vytvorit kamene..chudne sa aj zo zakuskov a vlastne z kazdej jednostrannej stravy, ale je to uplna blbost lebo si akurat tak pokazis zdravie a ked sa vratis k normalnej strave, tak priberies na 100%

mackousko

Poznam jednu dobru dietu. Ja jem klobasky, slaninky, tucne syri, salamy, tatarsku omacku, pijem olej a chudnem.

fraisee

No ten nazov znie tak ze si o tom na "100%" presvedcena. 5 krat denne nie je vela, nemysli sa tym 5 plnych tanierov jedla. kasli na to ze ovocie sa je len rano, ja ho jem hocikedy kedy mam chut a este som z neho nikdy nepribrala, myslim ze ked si o deviatej vecer das pomaranc tak ti z neho asi nenarastie pneumatika. a ranajky by mali byt najbohatsie ale ja na ranny zaludok nemozem do seba vela dlavit napriklad. a vecera - ta by nemala byt velka, hlavne musi byt lahka na travenie.

janka

nepozeraj na kalorie.ma vela bielkovin a malo tukov.a velmi dobre su aj olomoucke syrecky tie su bez tuku ale nie kazdy ich ma rad.napis zajtra vecer ako si cely den jedla

monica

janka nooo skusim to..ked ja som stale v tom ze to je vela neviem preco..A cotatge syr je dobry,vsetci ho vsade pisu..ale ved je rpedsa kaloricky nie??:-O

janka

nie je vela jest 5x denne.ved za 1 jedlo sa rata aj banan.ranajkovat by si mala aby si nastartovala metabolizmus.zalezi od teba co ti na ranajky staci.daj si nieco co ta zasyti aspon na 2-3 hod.skusaj a skusaj.skus si dat trebars mensi krajec chleba s bananom alebo trochu musli alebo cottage syr,neviem co mas rada.ked dostanes maly hlad daj si zase nieco male ovocie alebo musli tycinku,jogurt...na obed si daj maly tanierik zeleniny s niecim.môzes to kombinovat s ryzou,zemiakmi,cestovinami,kuracim masom.pripadne si na obed môzes dat aj maly tanier klasickeho jedla.na olovrant zase nieco male jogurt,ovocie,kusok syra,hrozienka,za hrst orieskov...veceru uz sa snaz len zeleninu kombinovat s bielkovinami-kura,ryby,vajcia,kur.sunka,olomoucko syrecky,cottage.zda sa ti to vela?ja si myslim ze sa to da zvladnut.casom si na to zvyknes a budes uz sama vediet ake porcie si mas zvolit.hlavne pi vela vody,cajov a trochu cvicenia nezaskodi.kila pôjdu dolu aj same len sa tym hlavne nestresuj a nevaz sa casto.sama to pocitis na obleceni.vecer uz nejedz nic.vela uspechov a napis aky mas na to nazor

daduss

Monica, tie dlhodobé diéty sú dobré na to, aby sme sa trošku tej sebadisciplíne naučili. Viem o čom hovoríš, lebo aj ja mám stavy obžerstva, ktoré striedam s diétami. Veľa krát som začala aj s delenou stravou, držala som mliečne, jarné, tukožrútske, a ešte neviem aké diéty, teraz momentálne držím skoro mesiac tú 90-dňovú čo som spomínala, a keď schudnem, už nechcem aby sa to stalo, že priberiem naspäť a všetko aj s 20% prirážkou. chichichi
Ja to chcem, chcem, chcem stráááášne vydržať, a dostať sa späť kde som bola. Potom to budem riešiť ako si to udržať, ale zrejme nabehnem na diétne piatky, a samozrejme, to delenie stravy si chcem ponechať, lebo sa potom aj lepšie cítim.