Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Konecnik....

Príspevok v téme: Konecnik....
Ludus

AHojte:)Mam problem a myslim,ze dost velky....:(Uz dlhsiu dobu mi z konecnika vytaka taky podobny sliz ...najprv bol priesvitny,neskor zlty,potom ruzovy a teraz mam na stolici dokonca krvavy povlak:(Mam hrozny strach a k tomu.....mam pocit ze ked som na velkej potrebe tak sa mi akoby vnutro konecnika dostalo von:(Uz som objednana k chirurgovi......co to moze byt?

Nina...

Ahojte,mam 14 a potrebovala by som poradit uz dlhsiu dobu ma boli spodok brucha . A z konecnika mi vyteka priesvitny sliz.. co to je prosim vas?

anjelicek

ludus aj ja mam prblemy.niekedy tolko krvi ze az.treba ovela viac pit aby si mala makku stolicu,lebo sa problemy zvacsia

Ludus

dnes som napriklad bola na celkej potrebe a bez problemov...zaidna krv..len trosku divnej latky:)....ale potom ma konecnik trosku pobolieval...preco teraz nedoslo ku krvacaniu?

m janík

ak máš kde,vyhľadaj akupunktúru,dobrý akupunkturista by ťa mohol zbaviť hemorodov i na jeden krát!!!!Overené praxou!!§

nenrtan

To je zlata zila-hemoroidy a zaroven si musela silno nachladnut, tak ti vybehla. Rakovina je az po 50-ke. vacsinou.

Ludus

no sak v pondelok idem....len ja viem asi v com je problem....ja som mala problem vzdy s vyprazdnovanim...a pomahla som si strcnenim prsta do konecnika..tak myslim,ze je toto toho dosledkom....

kosa

ludus,
pozri sa na temu pravda o rakovine-
vitamin B.

najdes tam mnoho interesujuceho aj pre tvoj zdravotny situacija.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Konecnik.... - Fórum - ZDRAVIE.sk