cervene pupaciky

sweet

nechapem , ako je mozne ze lave lice , mam uz celkom zahojene , a druhe zavyrazkovane hrozne ... =D vzdy ked niekde som , tak sa snazim otacat lavou stranou tvare , aby kazdy videl aky som pekny =DD a ked nahodou zbadaju pravu stranu , tak vytahuju sacky na grcanie ... je to cudne

sasena

ahojte. potrebujem radu... po holeni intymnych casti sa mi vyskytli cervene pupaciky,ktore ma svrbia.vellmi mi to vadi pomoztee miodpiste na moj e-mail

sasena

AHOJ MIRI mne sa vyskytli pupaciky v okoli intimnych miest ked sa doholim. velmi mi to vadi a je to sprevadzane svrbenim ....

mini_may

to asi akne nebude, najma ked su vyrazocky vodnate; spoluziak, co ma za normalnych okolnosti cistu plet, raz v piatok prisiel za triednou povedat jej, kam ide(k lekarke) -aby nedostal neospravedlnenu hodinu, vyzeraj akoby mal akne III. stupna alebo akoby si ho podal roj srsnov; takze ako prve zajdi za vseobecnou lekarkou, potom aj za koznou, moze to byt kludne alergia na nieco

marfulik

Neboj, i ja mam rovnaky problem.tvar a dekolt sa mi vyhodia cervenymi pupakmi( na zaciatku nehnisave, ten prepukne az o 3-4 dni)a hrozne bolia.zistila som, ze sa vyhodim, ak sa ocitnem v stresovej situacii. a co pomaha? od NIVEI cistiaci gel na plet -youg care a dobra haluz - nasekas si kelovy list nadrobno a zasypes cukrom. tuto zmes nechas posobit nejake 3 hodinky, vnikne ti lepkava hmota, ktoru si das na vyrazky a nechas cca. 2 hod. posobit. fakt to funguje - vyrazky rychlo schnu a hoja sa.skus a uvidis.:)))