Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

bulimia a antikoncepcia

bambulka6666

ahojte baby mňa toto tieť veľmi zaujíma tiež užívam HAK a taktiež zvraciam ale tabletku si dávam na noc a už po užití nevraciam. tiež by to bola poriadna pohroma keby tabletky nemali účinok ... to by sme si mohli odrazu asi hodiť :(((

monica

Dobre sidney dakujem velmi pekne...Aj ked je zle to co robim...:( Ja som len taka zaciatocnicka bulimicka a nevedela som to..Ach jaj

monica

sidney davala si si vecer ked si uz potmo nechodila vracatz hej?A ked si napriklad ja neviem ranajkovala a potom vracala tak tabletka sa uz davno stravila ano?

monica

Ano ja viem...Len som chcela vediet ako to je...Ak je tu nejaka holka co to tak robi nech mi sem napise aby som mala istotu..Bo ani tato choroba ani zostat tehotna naozaj vobec nie je ani trochu sranda:(

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.