Aknenormin

Príspevok v téme: Aknenormin
fero99

BOL SOM U KOZNEJ,A TA MI UZ KONECNE CHCE PREDPISAT AKNENORMIN,LEN ESTE MUSIM IST NA KRVNE TESTY...POVEDALA,ZE SA NEMAM BAT VEDLAJSICH UCINKOV,AZ NA SUCHE PERY..A TIEZ POVEDALA,ZE MALA PACIENTA,KTOREMU NESKUTOCNE POMOHOL ROACUTTAN...MYSLITE SI ZE JE LEPSI ROACUTAN AKO AKNENORMIN? ALEBO JE TO JEDNO? LEBO VIEM,ZE ZA AKNENORMIN SA VRAJ NEDOPLACA NIC...PROSIM PISTE TI KTORI STE SA LIECILI AKNENORMINOM,ALEBO ROACUTANOM...A AKO PREBEHALA VASA LIECBA,TI KTORI O TEJ LIECBE STE LEN POCULI,NEPISTE..DAKUJEM

Akné

Ahojte, máte niekto skúsenosti, s opakovanom liečbou?brala som Curacné a teraz mi doktorka chce dať Aknenormin, mám strach z tých vedľajších účinkov, rada by som mala znova peknú pleť ale bojím sa aby som si ešte viac nejako neuškodila. Nájde sa tu niekto, kto bral tieto lieky a po istom čase žena otehotnela nemala žiadne problémy s tým spojené? Dozvedela som sa, že existuje niečo ako AE emulzia, ale neviem či je to také účinné aby ma to zbavilo akné, vedeli by ste mi poradiť? A vôbec neviem ako dlho môžem tú emulziu užívať? Prosím Vás o každú radu alebo Vás názor naozaj teraz neviem, či sa znova dať na tie lieky aknenormin, alebo vyskúšať niečo iné :-( :-(

Kajkiss

STOP!! Ako som si vsimla pisu tu ludia ktory su plny predsudkov a myslim si ze polovica si nikdy nepresla tym co aknenormin dokaze.Ak chcete rady rada poradim fb:Karin Pospíšilova ak chcete len moj nazor tak dakujem Bohu ze vymysleli aknenormin a roacutan je t to iste len iny vyrobca.Presla som si od 12 rokov az do teraz (mam 21) najhorsim obdobim co sa tyka pleti.Non stop hrozna plet (mam aj foto)vsetky moje kamosky mali krasnu tvar bez akne a mne trvalo hodinu aby som to zamaskovala a mohla si uzivat plnohodnotny zivot!! Teraz je vsetko inak :) Aknenormin som zacala uzivat v auguste a brala som ho len 4 mesiace .Prve 3 mesiace bol vidiet rozdiel urcite ale najlepsie vysledky boli po 4 mesiaci uzivania lieku teraz som mala 2 mesiace pauzu aby si telo oddychlo a po 2 mesiacoch sa mi nevratila anin vyrazka jedine co mi ostalo boli flaky a jazvy tak sme nasadili s koznou este jednu davku do maja .Aktualne je Februar .Flaky mi pomalicky miznu a ked mi skonci tato davka kozna odporuca uz lne prebrusenie pleti alebo ipl svetlo na jazvicky.Som najstasnejsia zena na svete mam nadhernu plet a kto vravi ze je to skodlive zvnutra tak ano je na pecen napriklad(ale to su vsetky lieky)ale je to liecive na kozu ktora je velmi dolezita lebo je ju vidiet zvonku a pokial ju mate v zlom stave vedie to k roznym depresiam zapalom a jazvam!!!Takze myslim si ze som vam pomohla a ak sa rozhodnete mi napisat poslem vam aj fotky aby ste konecne zmenili zivot a budem to kricat do sveta a odporucat vsetkym ludom.A ked budem mat deti a budu mat tento problem tak im tieto lieky dam !!lebo vacsi problem je to psychicke tyranie od 12 rokov s tvarou plnou akne:)Dakujem a prajem vam take vysledky ake mam jaaaaaaa:)

Ivka22

Ja som aknenormin uzivala pre 6 rokmi Moje skusenosti s tymto liekom su co sa tyka pleti tak po roku uzivania mozem povedat ze plet som mala a teda mam krasnu ale tie neziaduca ucinky ich je vela od depresi a az problem s otehotnenim a endometrioza takze keby sa dal vratit cas tak by som sa rozhodla inak radsej mat problematicku plet ako teraz toto

zzzzzz

Ahojte :) ..... aknenormin užívam 12 dní zo začiatku sa to zhoršilo ale teraz už začínam vidieť zmeny teším sa tomu :)

rariosa

Ahojte aknenormin užívam 3mesiace a není to bohviečo'myslela som si,že sa to bude zlepšovať 'ale oničom zmyzli my akurát čierne bodky'ale vyrášky mám stále no uvidím či to pomôže,preto sa chcem opýtať že po akej době liečby je úplné vyditelny výsledok dakujem.

Katarinka7

ahoj,
pisem uživatelovi Jozefe,je tam clanok zo dna 10,3,214..velmi ma zaujima ta emulzia,kt.ste použival,potrebov.by som vediet co najviac info,
možme sa kontaktovat aj telefonicky?
dakujem
Katka

Jozefe

Ináč úprimne lutujem ludí čo sa na to dali tiež aj napriek rizikám o ktorých vedeli ..v USA je izotretinoín zakázaná látka lebo sa koli nemu viedlo mnoho súdnych sporov za trvalé následky...môže sa to prejaviť aj po roku dvoch všelijakými reumami oslabením imunity poškodením zraku psychiky a reprodukcie.Takže pozor a vravím a pripomínam že stále existuje dokonalá prírodná náhrada A a E emulzia 60 ml(damianvit.sk) nemecký výrobca

Jozefe

LUDIA SPaMäTAJTE SA!!!Ja som užíval aknenormin a vobec mi to nepomohlo.Po liečbe som bol OK a potom po roku sa všetko vrátilo.Zbytočne som jedol polroka chemický humus,jed.Teraz som zmenil životosprávu podľa článku na badatel.sk a je to ovela lepsie..nedajte sa ojebávať že to neni stravou je a ako doplnok užívam "A a E emuzia" z damianvit.sk ..je to mikroemuzifikovana forma prírodného vitamínu A.aknenormin je chemický vitamín derivát s množstvom nežiadúcich účinkov.Z tej emulzie jedna kvapka obsahuje 15000 IU A vitamínu.Čiže 5 kvapiek 3 krát denne a ste bez akné za rovnaký čas ako s tou chémiou...fakt odporúčam neni to reklama a nie som jediný komu to pomohlo...takže nepodporujte zbytočne koncerny ktoré predávajú chémiu.Dík

katarinkaz

chcela by som sa opýtať doktorka mi predpísala aknenormin...Plánujeme mať s priateľom deti, ale nepáči sa mi tam o tomto lieku čo je uvedené, že spôsobiť potrat, je mi jasné, že počas liečby nemôžem otehotnieť ani mesiac po nej, len mám obavy aby sa mi potom to po čase neprejavilo v tom, že budeme mať dieťatko postihnuté...nemáte niekto s týmto skúsenosť ako to vlastne je? ďakujem za odpoveď