Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Aknenormin

Príspevok v téme: Aknenormin
fero99

BOL SOM U KOZNEJ,A TA MI UZ KONECNE CHCE PREDPISAT AKNENORMIN,LEN ESTE MUSIM IST NA KRVNE TESTY...POVEDALA,ZE SA NEMAM BAT VEDLAJSICH UCINKOV,AZ NA SUCHE PERY..A TIEZ POVEDALA,ZE MALA PACIENTA,KTOREMU NESKUTOCNE POMOHOL ROACUTTAN...MYSLITE SI ZE JE LEPSI ROACUTAN AKO AKNENORMIN? ALEBO JE TO JEDNO? LEBO VIEM,ZE ZA AKNENORMIN SA VRAJ NEDOPLACA NIC...PROSIM PISTE TI KTORI STE SA LIECILI AKNENORMINOM,ALEBO ROACUTANOM...A AKO PREBEHALA VASA LIECBA,TI KTORI O TEJ LIECBE STE LEN POCULI,NEPISTE..DAKUJEM

LeBlaz

aby som doplnil, tak brala mi lekarka krv, pecenove testy a hocico, ale bolo to v normale, o mesiac mam prist na kontrolu... skor ma zaujali nejake alternativne liecby - ziadne maste, ale vitaminove kury... nejake skusenosti?

LeBlaz

caute, zacal som brat aknenormin, asi tyzden, malicko sa mi to zhorsilo (viem ze je to dlhodoba liecba), akne mam hlavne na chrbte, tvar je ok, kusok krk... ale co ma zarazilo (u muzov) je ze kopec zahranicnych stranok pise o tom ze to skodi na potenciu a celkovo na "erekcieschopnost" ma niekto stym skusenosti? ovplyvnilo to niekomu sexualny zivot? moje vedlajsie priznaky su klasika, suche pery, lupanie koze, nic hrozne ale deti chcem mat a ani keby tam bola statistika 1 zo sto tak to svinstvo do seba nedam... na to som celkom stale pohladny :)

peťa258986

Ja beriem aknenormin asi 20 dní a na začiatku sa mi zdalo, že sa mi tvár aj zlepšila ale samozrejme si musím vytláčať všetko čo vidím na tvári tak ju mám zasa takú ako pred tým ale tak verím, že sa zatnem a nebudem si to stále vytláčať a tvár sa mi zlepší. Aj tak tieto tabletky zaberajú na každého úplne inak. Niketo tu píše, že zabralo až po 4 mesiacoch niekto, že už po mesiaci. Vedľajšie účinky suché pery a šúpe sa mi nos a nehorázne ma bolia kríže neviem či je to z toho ale asi áno. Ale super je, že vlasy mi stačí umývať raz-dva krát za týždeň :)

wunnyka

Tak to je fakt úžastne! Môžem do rána kopytá otrčik a bude im to fuk! Mâm ist na kontrolu,ale az o mesiac od začiatku liečby.

ebi77

tvoja kožný lekár to zrejme odflákla, zo začiatku som chodila na kontrolný krvný odber každé dva týždne, potom raz za mesiac, ak by bolo niečo zlé, ihneď by som musela vysadiť lieky

wunnyka

Ahojte! Písali ste tu viacerý, že vám pred liečbou Aknenorminom robili krvne testy,,mne nič take nerobili. Je tu niekto taky komu tiez nerobili testy??? Berem Aknenormin 10dni,,momentalne som 2dni vynechala,pretoze som dostala hnisavu anginu,mam teploty medzi 37,5-39,7'C ,,moze byť na vine Aknenormin? Žeby mi zrutil obranyschopnost? Bojim sa ho už teraz uživať,nieze sa mi viac zhorsi zdravotny stav! A vedlajsie ucinky HRÔZA! Suche pery,tvar a chrbat sa mi šupal,,vypadavaju mi vlasy,,bolest klbou,,tlak na hrudi pri prudkom nadychu,,myšlienky o samovražde .... Je to dost na prd tie vedlajsie ucinky. Prosim poradte :(

Mouny

agreement---vies co mne sa uz po mesiaci dala pokozka do normalu to si hned vsimnes ked uz budes mat normalne premastnenie nebudes sa supat tak sa uz mozes kludne slnit este to tusim budes mat kus v krvi ale to je uz len pri tehotenste pruser!

Mouny

ahojte, ak vam to pomoze ja som zo zaciatku brala raocutan ale ptm mi kozna povedala ze vraj to prestali vyrabat alebo uz presne neviem tak mi predpisala aknenormin je to vlastne to iste len ich vyrabaju rozlicne firmy...mala som dost skaredu plet som sa za to aj hanbila a make upy mi ich este viac zviditelnovali tak som si povedala STOP a po viacerych kremikoch a vodiciek som radsej pristupila k tejto radikalnej liečbe...ano tento sposob pomoze kazdemu a nemusi za to davat celke peniaze len to ze je to velky bordel ale tak co zena nespraví pre krasu...absolvovala som dve liecby pretoze ta prva mi tiez pomohla to musim uznat no po pol roku sa o5 objavili moji nepriatelia tak som ich zase zacala papat a prisla som na to ze sa rychlejsie objavia ziaduce ucinky ak si cca po mesiaci alebo po mesiaci a pol date cca 2tyzdnovu pauzu,mam to stadial ze som bola chora a lekar mi predpisal anibiotika a ked ze sa aknenormin nesmie miesat s antibiotikami tak som ich vynechala a na druhy tyzden som na nich zabudla dako :D mozno to boli dokonca aj tri tyzdne presne uz neviem hh a ptm som na to prisla, skoda ze som na to neprisla pocas prvej liecby lebo u nej mi trvalo az 4 mesiace kym som si vsimla taku istu radikalnu zmenu :)nooo a od tej druhej liecby uz presiel cca rok a musim si poklopkat ze je to uz dobre mam upchate pory ale to ma tusim kazdy ... bol to super pocit neumyvat si vlasy takmer cely tyzden mastnota zo mna uplne zmizla ale nebola som az tak vysusena ako podaktori..ano mala som aj ja nonstop suche pery uši sa mi kus lupaly a mala som kus citlivejsiu pokozku z chrbta a z dekoltu mi taktiez zmizli vyrazky tusim ze rychlejsie nez z tvare uplne sa mi postahovali pory tak ze van to odporucam ak vas uz prestali bavit kremiky a vodicky len musite mat trpezlivost :)

agreement

ahojte v maji mam douzivat aknenormin chcem sa opytat po akej dlhej dobe po douzivani sa mozem v klude slnit???? dakujem

rebecca502

Pred piatimi rokmi som brala roakutana a asi po dvoch mesiacoch som zbadala zlepšenie a vedlajšie učinky boli asi suche pery a pokožka na krku,ale pri aknenormine je to hruza,zacala som ho brat pred 4mesiacmi.lebo sa mi zas objavili akne,ale vedlajšie učinky su katastroficke,pery velmi suche,zapalene kutiky ruky vysušene až tak že stracam pigment a oci mi idu vyskočit z jamiek ,velmi ma palia a mam ich zapalene..bolia ma klby,cee telo,a vyražky?po štyroch mesiacoch ani jedna konečne,lebo do teraz som ich mala stale..je to pol ročna liečba,tak dufam,že to ešte zvladnem tie dva mesiace

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Aknenormin - Fórum - ZDRAVIE.sk