Antikoncepcia- môžem už po týždni bez?...

Príspevok v téme: Antikoncepcia- môžem už po týždni bez?...
zuza

Ahojte. Kedze nemam zatial nejake skusenosti s antikoncepciou, chcem sa opytat na vas nazor ci som postupowala spravne. Ak som v nedelu vecer brala svoju prvu tabletku HAK diane 35 a po tyzdni- teda v pondelok poobede, cize po 8 tabletke- som mala nechraneny pohlavny styk, ci je vsetko v poriadku..v pribalovom letaku sa pisalo ze sa treba chranit prvych 7 dni.Mam mat este obavy z tehotenstva? dakujem za odpoved.pekny den

nata

s HAK som zacala v treti den menstruacie tak mi bolo povedane od doktora mnoo a piaty den som mala ten nechraneny styk ... docela ze vela som citala ze treba pockat aspon 7 dni, myslela som si ze viacmenej som chranena uz od prveho ....ale tak snad nie dnes sa uz citim aj lepsie ...tak dufam ze to je na dobrej ceste :)

qiu

nata ak si začala brať HAK na 1. deň mens. a pohl. styk si mala až na 5. deň a tabletky si brala v približne rovnakú hodinu tak možnosť otehotnenia je minimálna...

nata

mnooo ja by som mala tiez taku mensiu podotazocku a to ohladom toho ze ja som uz 5. den mala nechraneny pohl. styk ( pred tym som HAK neuzivala ) je mozne ze som tahotna ? docela ma strasne bolia prsia a vela hamem ...moze to byt aj tymi tabletkami ale bojim sa ci v tom neni aj nieco ine .... help me ...thanks

evi

ja tiež asi tak približne beriem HAK a chcem sa spýtať či sa môže ozaj chalan do mna urobiť bez toho, že by som mohla otehotnieť ... beriem už druhý týžden

1bambulka14

zuza, je to v poriadku...stači počkať týžden a potom môžeš mať kludne pohlavny styk. Teda pokial si ich brala spravne v ten isty čas každy den