Mam 16 on 28 a cakame malicke

smutnucka nancy

ze vam dvom neni trapne pisat mi.som tehotna 16 a potrebujem trochu podpory od niekoho a nie dristy od dvoch primitiwok..a keby som sa nudila taq nepisem ale sla by som won s kamosmi.......TAK SA ZOBUDTE

smutnucka nancy

jediny normalny co pisal k weci tu bola vodnarka a este 2 dalsi...ale wy dwe komplexacky nemate chybu ma chcete odhalit z mojej uchylky pisat to co nemozem nikomu powedat tak to pisem aby ma neporazilo...ste ubohe

smutnucka nancy

nasim ma dotuju ale su na hlawu setko mi dowolia a este mi platia vsetko co si zmyslim...nemam ich rada ale zivia ma

katica

asi máš pravdu, tú predošlú tému ,čo založila bola o tom, ako si to robí so sestriným vibrátorom, a fakt reaguje rovnako, práve založila Ďaľšiu tému - ako si to má urobiť prstíkmi- je to určite tá istá mladá baba, buď sa rada cíti zvrátená, alebo sa tu sa jednoducho snaží získať skúsenosti. Táto téma jej už nesadne tak si vytvorí ďaľšiu s novým nickom.

cressida

nancy: Mám taký pocit, že budď si len riadne vymýšľaš a chcela by si si nejaký ten svet, alebo stav vymyslieť, nakoľko keby si čítala, čo si doteraz popísala, tak si vlastne vôbec nepýtaš radu len si tu robíš z nás všetkých dobrý deň. Zamotávaš sa do vlastných klamstiev, najprv píšeš, že tvoja mama sa o tom zatiaľ dozvedieť nesmie, lebo by ti dala to maličké zobrať, a potom vypisuješ, že máš super vzťah srodičmi, ktorí ťa dotujú peniazmi, na to, že máš len 16 rokov, pýtam, čo sú to za rodičia čo takéto niečo svojej len 16 ročne dcére dovolia. Alebo sa už bojíš, že keď zistia čo ich milovaná dcérenka vyviedla, tak ti asi nedajú žiadne dotácie. Proste tu klameš dve na tri. A podľa mňa vystupuješ pod viacerými nickmi, nakoľko tu nedávno bola taká téma s mladou 14-ročnou, ktoré mala svoje úchylky, ak si to ešte niekto pamätá, a píšeš a reaguješ presne tak isto. Žeby náhoda, ale aj voľné chvíle treba nejako vyplňovať.

smutnucka nancy

NO KAMOS NENI SOM JEDINA KTO CAKA DECKO S TALIANOM....ALE SOM POTREBOVALA NIEKOMU POWEDAT WES?A TU MA NIKTO NEPOZNA

kamos

Ahoj Nancy,
nahodne som v podstate trafil tento thread a veru, zamyslam sa ako by som ti poradil.
Vlatne pytas sa co mas robit. Neviem ci sa tu chces pochvalit, ze cakas male s talianom, alebo si naozaj taka stastna, ze to musis oznamit teraz celemu svetu.
Inac podla tvojich slov, ty si uz davno rozhodnuta.. citujem ta: "a nebola to nahoda ale laska a uzastny sex a som rada ze s neho sa narodi malicke."

Tak co ty tu moja vlastne riesis? Uzivaj si zivot, bud rada, ze sa na teba usmialo stastie.. a ak ho budes naozaj mat tak si ta ten tvoj aj zobere a uz ti nebude nic chybat.

A skus uz radsej ine veci riesit ako tieto prispevky, budes vychovavat noveho cloviecika..

smutnucka nancy

Vies co chod niekam.Myslim si ze budem bohovska matka...len twoje decko lutujem ze ho bude taka zatrpknuta p... vychovavat!!!moj svokor je nahodou uzastny a pomaha s tym ze ma podporuje psychicky!mne netreba prachy lebo mam dost od mami a otca...a nebola to nahoda ale laska a uzastny sex a som rada ze s neho sa narodi malicke.