Mam 16 on 28 a cakame malicke

vodnarka

no je to tazke ale vasim to budes musiet povedat a cim skor tym lepsie aby si sa mohla rozhodnut co s tym.. ked si uz v tretom mesiaci nie je vela casu na rozmyslanie a neskor tehotenstvo doma uz neutajis.. zacni maminou povedz jej co sa deje mozno ta jej reakcia prekvapi.. drzim palce :)

smutnucka nancy

hej ale nasi newedia a on je talian ten moj...xce ma zobrat do talianska a zit tam ale ta so uteciem tehotna?nasi ma zabiju

vodnarka

nancy ved ked sa ten tvoj chce o teba aj male postarat tak si myslim ze by si to zvladla.. viem je to tazke v tvojom veku mat dieta ale neskor by si mohla olutovat ze si sa nerozhodla skusit to.. porozpravaj sa s rodicmi ako to prijmu oni ak ta maju radi tak sa budu snazit ti aj oni pomoct.. dietatko je fakt pozehnanie:)

smutnucka nancy

ON POWEDAL ZE MA CE ZOBRAT K SEBE A STARAT SA O CARLOSA TAK SA BUDE WOLAT MALINKY...JA NEWEM CO BUDEM ROBIT POMOZTE MI DAJAK...

heureka

a on co ti nato povedal? bude ti pomahat s malickym? ale nic sa neboj aj keby nie ty to urcite zvladnes ci uz s pomocou alebo bez nej...kazdemu stavia zivot do cesty vacsie prekazky nez unesie ale ked to zvladneme sme silnejsimi a silnejsimi...ty to male vsak neber ako jednu z dalsich prekazok ale ako pozehnanie aj ked nebolo planovane lebo to potom babatko vyciti a bude smutnucke..drzim prsteky!

marki

16 rokov je malo,ale nie zasa tak malo,ze by sa nedalo vychovat dietatko.Ja viem,ze teraz to mozno beries tragicky,co na to rodicia a tak,ale mas jednu vyhodu.Mas starsieho partnera,a to by mohla byt pre teba dost velka opora.Je to uz clovek dospely,urcite ma aj zodpovadny pristup k zivotu,ale dolezity a rozhodujuci faktor je,ako sa k tomu stavia on,ci sa skutocne lubite a ako si myslis,ze sa k tomu budu stavat tvoji rodicia.