Chrbtica, nervstvo, tetania?

Príspevok v téme: Chrbtica, nervstvo, tetania?
lenka 99

caute vsetci..uz pomaly tristvrte roka trpim na velmi cudne symptomy ktore so sebou nijako nesuvisia. vsetko zacalo v januari ked som vecer vyfajcila balik cigasriet po ktorom som mala pocit ze ma bere k infarktu. celu noc mi trpla ruka,trieskalo mi srdce..ako keby mi odumierala cela strana tela no a potom to prislo... zacala som mat problem s nervom pri lopatke na lavej strane(zapal alebo zablokovanie)..velmi bolestive..zakazdym ked sa ozve,vystreluje mi bodava bolest do ruky..mravcenie,trpnutie,lamava bolest kosti hlavne v oblasti prstov as dlane.casom sa pridruzilo skubanie a trhanie nervov na celej chrbtici,ktore je najviac intenzaivne pri vykonavani manualnej cinnosti. mam problemy s chodenim na dlhsie trasy..rychlo sa zadycham,stahuje mi vsetko svalstvo od hlavy cez krk az ku hrudniku..pocit tlaku nehybnosti.pred par mesiacmi som mala tiez problem s uzlinou pod sankou,obcas sa zdurila s miernym pocitom bolesti(nie stale)..pred mesiacom ma zacala pobolievat ta ista strana tvare..bolest klinovej kosti,mala som problem s rozpravanim a zuvanim..bolest zuvacieho klbu abo ako sa to vola (pri uchu) no pred nedavnom mi to preslo a teraz ma boli ta klinova kost (nie je to extremna bolest)..bolest pocitujem hlavne pri lezani na dannej strane tvari s bolestou sanky a zalahovanim na ucho v ktorom citim velky tlak..mavam aj nevydrzatelne palenie vo vonkajsich kutikoch obidvoch oci a obcas aj na kozi pod ocami..velmi neprijemne (alergiu nemam). zaoberala som sa temou zapal trojklenneho nervu,ale pri tom sa popisuju extremne nevydrzatelne bolesti ktorymi ja netrpim. neviem si vysvetlit ako sa mi tieto vsetky priznaky mozu opakovat stale dookola po dobu skoro jedneho roka... obcas mam dni ked mi je dobre..som plna energie..no ked to na mna pride som uplne nevladna..pocitujem tazobu v nohach,hlavne v stehnach,obcas sa mi stava ked si prejdem po kozi pocitujem ihlicky..pocit stiahnutia a tlaku na hrudi je velmi silny..urity podiel na tom ma samozrejme aj moja psychika,doktori nevedia zistit co mi je a cim dalej tim viac mi to udiera na hlavu..nevladzem uz dalej. robim to co by som nemala..sedim za pc cele dni a studujem co by mi asi mohlo byt.. po tych vsetkych chorobach ktore mi tam vzdy vyhodi som psychicky na dne. robim v zahranici a cakanie na vysetrenie trva celu vecnost. ma prosim vas niekto z vas podobne priznaky bo ja sa uz citim fakt ako blazon..zacala som brat magnezium pretoze mi to pride akoby problem \"tetania\" no velmi mi to nepomaha. prosim ma niekto aspon tusenie co by to mohlo byt. a este som zabudla spomenut ze nemozem sa nemozem opierat chrbatom pretoze nahle dostavam pocit hrudy v hrtane a opuchne mi pod ocami. skusala som aj masaze ale to mi len viac uskodilo,vydrazdene a bolestive som mala cele svalstvo aj nervy na chrbtici..hlavne mam bolesti nervov v okoli ramien a lopatiek. aj maserka si vsimla ako mi robila masaz ze mi pod ocami vystupilo s miernymi ciernymi kruhami..tak neviem ci to vsetko nemoze byt aj problem s chrbticou bo aj ta ma pobolieva,nejaka vyskocena platnicka a takisto plecia,ktore mam stuhnute a velmi bolestive..ja uz fakt neviem coho sa mam chytit.prosim poradte co to moze byt...prosiim!! (mam 24,48kg,169cm)

agaven

ano moje bambuliatká aj som rada že ste tu aj ked nenapiem 2 dni nebjte ozvam sa aj ked blbost napišem mne to nevadi pište čo chcete ja čitam a som tu aj vas chapem ved viem ako to je ked je zle no ahojko

bond 2001

Ahoj Mariee ved prave ze cloveku sa niekedy o tych chorobach nechce ani rozpravat ,ked uz rano vstanem v bolestiac uz mam cely den blby.Ako je u vas u nas je strasna hmla a akoby aj mrholilo.Pekny den ada

[zruseny12]

AHOJ ADA,zle si to pochopila,nemyslela som to tak,ze by som ti nejak vycitala,alebo nieco,ze nie si na PC,alebo ,ze neodpisujes,ja som len tak rozmyslala,ze je to dost zle sa stale hrabat v chorobach,hoci to nie je hrabanie,ale stale clovek ma v hlave choroby ked chodim tu na forum...
stale sa to toci potom len o tom,su dni kedy nemam chut vobec hovorit o zdravi atd.lebo som rada,ze vobec zijem...takze ty sa netrap,nemyslela som to tak...maj sa krasne a pekny den ti prajem...pa

agaven

no ahojte sedim tu bola som v obchode aj kačice som nakrmila čo su tu vo vode a urob.som kolač ako babovka len na plech ho davam no už bude aj po nom a aj pradlo poskladala inak fajn neni som nervozna len čaje a papam a to je ok. ja som denne len 4dc pila tekut mne to nechcelo to telo a ak som viac tak ten žalud to dal von a 2den 2 litre a nič a stele kukam po chladniče no to moje telo blbne ale dobre mi je ahojho

bond 2001

AGAVEN moja suseda ked ma deti chore a ked velmi kaslu tak im dava caj z medovky lekarskej aj to trochu upokoji a ulahci vykaslavanie a inak co porabas?

bond 2001

MARIEE moja zlata dnes je sobota a chlapcov od internetu neodtiahnem.Tak teraz mam trocha casu lebo moj mladsi synator veceria vies ako to je .Ja mozem ist na internet ked su v skole to je horor ale uz som im hovorila ze si ho budu platit sami.No a co sa tyka tej krvy s tym nemam problem mne robi problem ako sa striekacjka picjha do zily a taha sa krv a vtedy tma a na vzduch lebo by som odpadla.A ty ako co porabas ja som teraz dopiekla a chrbtica ma strasne boli to uz budu fakt tie nervy len aby som sa z toho raz nezblaznila .Ako je u vas u nas je dost zima a na buduci tyzden zas nebudeme mat elektrinu dva dni takze aby si vedela ako budem moct urcite sa ozvem ved ja stale pozeram ci si na nete ahoj moja ada

[zruseny12]

AHOJTE....pekny den vam prajem,dnes sa mi nejak nechce pisat...co je s tebou ADA,ze sa neozyvas,ja rozmyslam,ze uz prestanem uplne chodit na stranku zdravie,lebo nechcem sa stale vrtat v chorobach...hoci som tu chodila aj koli inym aby som im pomohla...chcela som ist na zdravotnu,ale tiez neviem,ci pojdem,lebo neznesiem pohlad na otvorene rany a trpiacich ludi...majte sa krasne...pa

agaven

ahojte je mi faj son bez lieku a je mi zatial dobre aspon týžd. vydržat a som len doplnkoch dcera bude mat karneval no ja ju ale naobliekam inak aj ona ako prvačka bude znamkovaná ako každy predmet znamka ale učit.pov. že jej to ide tak ide no ahojte