Chrbtica, nervstvo, tetania?

Príspevok v téme: Chrbtica, nervstvo, tetania?
lenka 99

caute vsetci..uz pomaly tristvrte roka trpim na velmi cudne symptomy ktore so sebou nijako nesuvisia. vsetko zacalo v januari ked som vecer vyfajcila balik cigasriet po ktorom som mala pocit ze ma bere k infarktu. celu noc mi trpla ruka,trieskalo mi srdce..ako keby mi odumierala cela strana tela no a potom to prislo... zacala som mat problem s nervom pri lopatke na lavej strane(zapal alebo zablokovanie)..velmi bolestive..zakazdym ked sa ozve,vystreluje mi bodava bolest do ruky..mravcenie,trpnutie,lamava bolest kosti hlavne v oblasti prstov as dlane.casom sa pridruzilo skubanie a trhanie nervov na celej chrbtici,ktore je najviac intenzaivne pri vykonavani manualnej cinnosti. mam problemy s chodenim na dlhsie trasy..rychlo sa zadycham,stahuje mi vsetko svalstvo od hlavy cez krk az ku hrudniku..pocit tlaku nehybnosti.pred par mesiacmi som mala tiez problem s uzlinou pod sankou,obcas sa zdurila s miernym pocitom bolesti(nie stale)..pred mesiacom ma zacala pobolievat ta ista strana tvare..bolest klinovej kosti,mala som problem s rozpravanim a zuvanim..bolest zuvacieho klbu abo ako sa to vola (pri uchu) no pred nedavnom mi to preslo a teraz ma boli ta klinova kost (nie je to extremna bolest)..bolest pocitujem hlavne pri lezani na dannej strane tvari s bolestou sanky a zalahovanim na ucho v ktorom citim velky tlak..mavam aj nevydrzatelne palenie vo vonkajsich kutikoch obidvoch oci a obcas aj na kozi pod ocami..velmi neprijemne (alergiu nemam). zaoberala som sa temou zapal trojklenneho nervu,ale pri tom sa popisuju extremne nevydrzatelne bolesti ktorymi ja netrpim. neviem si vysvetlit ako sa mi tieto vsetky priznaky mozu opakovat stale dookola po dobu skoro jedneho roka... obcas mam dni ked mi je dobre..som plna energie..no ked to na mna pride som uplne nevladna..pocitujem tazobu v nohach,hlavne v stehnach,obcas sa mi stava ked si prejdem po kozi pocitujem ihlicky..pocit stiahnutia a tlaku na hrudi je velmi silny..urity podiel na tom ma samozrejme aj moja psychika,doktori nevedia zistit co mi je a cim dalej tim viac mi to udiera na hlavu..nevladzem uz dalej. robim to co by som nemala..sedim za pc cele dni a studujem co by mi asi mohlo byt.. po tych vsetkych chorobach ktore mi tam vzdy vyhodi som psychicky na dne. robim v zahranici a cakanie na vysetrenie trva celu vecnost. ma prosim vas niekto z vas podobne priznaky bo ja sa uz citim fakt ako blazon..zacala som brat magnezium pretoze mi to pride akoby problem \"tetania\" no velmi mi to nepomaha. prosim ma niekto aspon tusenie co by to mohlo byt. a este som zabudla spomenut ze nemozem sa nemozem opierat chrbatom pretoze nahle dostavam pocit hrudy v hrtane a opuchne mi pod ocami. skusala som aj masaze ale to mi len viac uskodilo,vydrazdene a bolestive som mala cele svalstvo aj nervy na chrbtici..hlavne mam bolesti nervov v okoli ramien a lopatiek. aj maserka si vsimla ako mi robila masaz ze mi pod ocami vystupilo s miernymi ciernymi kruhami..tak neviem ci to vsetko nemoze byt aj problem s chrbticou bo aj ta ma pobolieva,nejaka vyskocena platnicka a takisto plecia,ktore mam stuhnute a velmi bolestive..ja uz fakt neviem coho sa mam chytit.prosim poradte co to moze byt...prosiim!! (mam 24,48kg,169cm)

[zruseny12]

Agaven,ja viem, ze namam tahat tazke veci,na to som uz prisla davno,ja som bola v LIDLU,a pomahal mi aj bratranec...len nechcem byt zavisla na nikom... jeden cas mi vadila aj kabelka na pleci,nenormalne ma bolelo pleco...teraz je to lepsie,ale stale si musim davat pozor...
takze vam sa oslava vydarila,mi sme z oslav popustili,niekedy som tiez vypekala torty,fotili sme atd.ale teraz uz tak nie...pekny den ti prajem...

aj tebe ADA....

agaven

ahojte no oslava dobre dopadla aj torta bola na zjedenie aj som si dala fernet s colou aj nealko pivo a je mi bobre až teraz ma pus, k počit. stale sa hrala dcera a manžel no zajtra dufam že už aj ten stromček by bolo dobre už spratat ved všetko sa zjedlo mariia adka držte sa mariaa dobre len nekupuj aj ja nakupuj. ale potom tažke donesiem ano idem na 4 veci a donesiem no až až a potom ma aj chtbet boli no ked auto nemae tak aj vody atd tak ahojte dobru pa pa

[zruseny12]

ahojte,AGAVEN,tak v prvom rade vsetko len to naj....dcere,hl.pevne zdravie k narod.
inak ja som dnes bola na nakup,nic mi nebolo chvala bohu,az ked som prisla domov trochu ma pobolieval chrbat,ale inak sa da...a trochu zasa klby citim,take hryzenie,ale to nie je nic nove...
ADA,dufam,ze ty sa mas dobre...
PRAJEM VAM OBIDVOM PEKNY VECER A ZAJTRA PEKNY DEN KEBY SOM NAHODOU NEBOLA PRI PC....PA

agaven

ahojte mariaa a adka mala som pekny den piekla som dcera zajtra ma 7 rokov tak mozok som zamestnala torta sa dcere pači tak fajn terz čitam čo a ako sa mate čo ste a kde ste boli no zatial ahojte chce sa hrat dcera na počit tak ju idem pustit držte sa pa pa

[zruseny12]

Ahoj,tak neviem presne,cim sa zaobera,ale su tam gastroent.neurolog.
ta MUDR.HROMADOVA C.T.02/55568280
KAZDY STVRTOK OD 15HOD.

nasla som aj v NITRE MUDR.KONVICKA
037/6526208
16-17HOD.
...ale ak budes volat,tak neviem,lebo tam sa pise,ze bezplatne pre clenov,tak neviem skus.../ale asi to bude platene/
dakujem za opytanie,dnes sa mam dobre,ale este nie je koniec dna,tak nechcem zakriknut...

bond 2001

AHOJ MARIA ,chcela som sa ta spytat ze to ja aka doktorka ?Teda ake ma zameranie ?A vies co mohla by si my poslat tie tel.cisla skusim tam zavolat.A inak ako sa mas? ada

[zruseny12]

AHOJ ADA,nemas za,co...dufam,ze ti poradia,len neviem ako dlho budes cakat,lebo mne prisla odpoved neskorsie...mam aj tel.cisla,ze by si mohla priamo zavolat....ak budes chciet...
pekny den ti prajem...pa