Nízky tlak

Veronika L.

ethel - myslíš normálnu čistú vodu z kohútika??? niekde som počula, že by sa mala nechať odstáť alebo ju piješ iba tak???? Takže ti to fakt pomáha??? Mala by som sa aj ja trošičku prinútiť lebo v poslednej dobe som malátna, budím sa ustatá a neodpočinutá, točieva sa mi hlava a keby som sa čo len trošku rýchlejšie postavila tak asi odkvecnem, budem to musieť skúsiť.

ethel

Veronika,aj ja sa nútim,pijem len čisú vodu..dopijem pohár a automaticky si dolejem ďalší...skús to,mne len tak ten tlak vyskočí...

Veronika L.

no,ale co ked sa akosi nedokážem prinútiť vypiť tie 2-3 litre tekutín denne. Sú dni keď vypijem ledva liter, ak nepočítam kávu alebo nejaké sýtené limonády. Čaj síce pijem takmer každý deň ale málokedy viac ako šálku denné aj to ovocný s cukrom, zelený neznášam a keď bylinkový tak tiež len sladený. Neviem či tie 3 litre tekutín musia byť len minerálky a čaj,môže to byť trebárs aj malinkovka????

laik

Totiz na upraveny tlak sa musia aj casovo prisposobit cievy a cely organizmus.To je nielen tlak, ale aj krvne zlozenie , hustota atd...
To je aj utok na mozgove bunky.

laik

Ked uz tak nie kavu, to je len kratkodobe a pocase pridu ine problemi. Skus to bylinkovymi cajmi, ale nie hŕ. Pomali postupne, nie viac ako 2 denne a prisilné.

ryba

S tym tlakom opatrne. Skus sa spytat radsej lekara, trebars cievara, alebo si cez internet rozúmne nie zbrklo prečitaj par clankou, aby si za 1-2 roky nepitala o radu na NIZKY TLAK

71gloria

Na zvýšenie tlaku sa používa rozmarín.Napr. denne požuť niekoľko lístkov rozmarínu alebo urobiť si kúpeľ s rozmarínovou soľou,prípadne rozmarínovým olejom do kúpeľa, treba pohľadať v drogériách, lekárňach

Veronika L.

ahojte, ja mám tiež nízky tlak, síce nie až tak ako tu niektorí píšete, väčšinou tých 106 na 65, ale sem tam aj 90 na 60. Pijem kávu niekedy aj 3xdnne a nemyslím, že by to nejako pomáhalo. Ten nízky tlak spôsobuje fakt len štítna žľaza????