panna..(asi otrepane,ale bojim sa)-sex

Príspevok v téme: panna..(asi otrepane,ale bojim sa)-sex
zofka13

ahojte baby :) konecne som si nasla chalana mojich snov(teda aspon myslim) sme spolu vyse mesiaca(viem,ze to nie je dlho..) a uz tak jemne naznacil,ze by chcel sex(vobec na mna netlaci...)a raz sa to bude musiet stat,ked aj o mesiac dva..lenze ja by som aj chcela,ale bojim sa..ci sa budem pacit(nie som prave najchudsia,ale ani tucna nie som) len mam strach ze nebudem naha atraktivna.. :( a este aj bolesti sa bojim..mam 17 a priatel uz panic nie je..lubim ho a myslim,ze aj on mna...baby ake to bolo prvykrat ? mam sa bat? zverte sa mi :) a poradte..viem,ze je to uz asi otrepana tema,ale predsa..dakujem lebo ja by som aj chcela,ale...som fakt zufala uz..

geogaa

suhlasim s nanou22.ja by som este chvilku pockala tiez som mala priatela s ktorym som bola takmer 3 mesiace a sex sme nemali lebo som panna a chcela som pockat no on nepockal a natrafil si inu... tiez som si myslela ze je to ten pravy a tiez mi tlacil kaleraby do hlavy ze sex v nasom vztahu moze pockat ze on si pocka az budem pripravena ...a nepockal...ked ta fakt lubi pocka si ta

diamant

Mna to nebolelo vobec ani som nekrvacala len som citila taky tlak divny ale niak som si to neuvedomovala ani ze mam sex prvy krat ja som bola dost pokojna aj ked som sa hanbila trocha ale on to zobral do svojich ruk nastastie ...neviem ci mesiac neni kratka doba ale tak niekedy nie ako xces ty=)a nemas sa coho bat bud uvolnena a nemysli nato a malo by to ist dobre...

nana22

este pre istotu pockaj...ja som bola s chalanom mesiac tiez som si myslela ze je supera pravy ...a nakoniec sa zistilo ze popri mne mal 2 babu...daj tomu este cas...ak ta fakt chce pocka si...:-)

aza

zofka, tak ak to je s tym ktoreho milujes tak sa s nim o tom najskor porozpravaj, o vsetkych pocitoch ktore mas..ja som mala prvy sex v osemnastke a ked moj priatel chcel do mna vojst tak to velmi bolelo, a tak sme si dopomohli prstekmi, ktorymi mi postupne trosku roztiahol posvu a potom ho tam vlozil a uz to skoro vobec nebolelo. ako tu bolo powedane zacat treba, je to asi to najhorsie ale potom bude fakt len lepsie a lepsie..pa

cucu5

zofi ničoho sa neboj...ja som mala prvý sex, ked som mala 17 a ked je to s niekym koho milujes nezáleží na tom či to bude o mesiac o 2,3...musí to prísť, ked to chces hlavne ty sama...a priateľ to musí rešpektovať...bude to 1.-krát, tak je uplne normálne, že to nebude podla tvojich predstáv...mna to prvý raz dosť bolelo, ale zvládla som to a tiež som sa pred priateľom hanbila, že nebude so mnou spokojný a tak...ale miluje ma taku aká som a to je podstatné...a ked som to zvládla ja čo som dosť hanblivá, tak to zvládneš aj ty...a neboj časom to bude lepšie a lepšie...začať treba ale vždy...inak to nepojde :)ale ked budeš ty cítiť že je na to ten správny čas a ked to budeš hlavne ty chcieť...držím aj ja palčeky :)

giginka

ahoj zofka...no tak ja som mala prvý krat sex ked som mala 18..nebolo to take ako som si to predstavovala, ale myslim ze tak to zazije len malo ludi.no mna to bolelo dost, ale dalo sa prezit, ked toho cloveka lubis a aj on teba, tak to spolu zvladnete.krvacala som len trosku..a nemusis sa toho bat ze niesi atraktivna, ani ja som neni, proste si povedz ze si aka si, si pekna, sexi a hotovo, budes sa mu pacit aka si...neboj, prezijes to a neponahlaj sa do toho, bud si na 100% ista tým co chces urobit...papa drzim palceky :)