Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

PERMEN

RNG

Ja som nikdy nehovoril o liekoch, len potravinovych doplnkoch, aj ked prichadzaju vo forme piluliek a kapsul.
Potravinove doplnky nesmu mat ziadne postranne ucinky, ked brane v odporucenych davkach.
V prvom rade by som mu odporucil brat pravidelne nejaky cas 1 gram Tribulus terestris.
Ak by to nebolo dost, robil by som mu caj z Maca-y, da sa jemne prichutit roznymi ovocnymi stavami.
A az ako posledny prostriedok by som pridal 3 gramy L-argininu.
Inac zmes Maximum potential for man z mojich obchodov ma celkom slusne zlozenie, asi by stacil tak, ako je
Obsahuje plno latok, nie len afrodiziaky ale aj vitaminy a mineraly.
Takze mate na vyber.

zuzana175

moj partner ma len 23 rokov.odporucili by ste mi tieto lieky alebo by bola aj ina moznost ako zlepsit erekciu? navstevu lekara vylucujem vopred...

RNG

Pre zaujemcov existuju aj ine afrodiziaky, napr peruanska Maca, Erycoma Long Jack, Horny goat a podobne.
Caj z Maca-y som mal moznost vyskusat, je celkom ucinny.
1 lyzica do pol litra vody, povarit par minut a odstat.
Pre zvysenie efektu sa mozu viacere horeuvedene kombinovat.

RNG

Permen ma obsah tribulusu , zen sena a L-argininu, ale v dost malych davkach.
Odporucene su 3 gramy L argininu(vytvara NO2, ktory rozsiruje cievy, ucinne 3-4 hodiny)
Tribulus terestris 1 gram, zvysuje hladinu testosteronu cca 30% a tym energiu a mierne aj sexualny apetit.
Zlozenie Clavinu pre istotu ani neuvadzaju(teda obsah v miligramoch,) len ze sa sklada z L argininu a jednej byliny
Mozno na mladsich by tieto boli dost ucinne, ale starsi pani maju problemy nielen z testosteronom, ale aj s prostatou a energiou.
Porovnajte si zlozenie napr Maximum potential for man, ktory by som kombinoval s tribulusom.
Tribulus je dobry na zvysovanie energie(testosteron=zvysenie vyroby energie, to plati aj pre zeny).
Pre panov nad 50, co maju zvacsenu prostatu by som odporucil najprv ju upravit spat do normalnej velkosti branim fytosterolov(pilova palmicka=saw palmetto, 320 mg sterolov, korene zo zihlavy, Pygeum(50 mg sterolov)
Na trhu je viac zmesi, pozrite na ich zlozenie, menovite mnozstva sterolov, napr Saw Palmetto complex w/ pygeum. alebo Extra Strength Saw Palmetto.

lilith

clavin,nie je až také účinné afrodiziakum...ja poznám Eregmu,alebo VigRx,majú vynikajúce zloženie,daj si ich vyhladat do googla

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

PERMEN - Fórum - ZDRAVIE.sk