Bojim sa ze som v tom :( pomozte mi

Hapacabanna

sissi21:Zrejme si prehliadla jednu vec.Taketo temy vacsinou zakladaju baby,kt.vekova hranica sa pohybuje od 14-19 a vacsinou su velmi nevzdelane v oblasti sexu.Ale plne suhlasim s tebou v tom,co si napisala.

Hapacabanna

veronika:Si v tom,alebo niesi?Ak mas len tusenie,treba si spravit test,samozrejme,ak ti to uz meska,treba ist na gyndu,kde ti vylucia,alebo potvrdia tehotenstvo.Ak sa tehotenstvo potvdri,bolo by dobre,aby si sa v klude porozpravala s priatelom a nasli nejake riesenie.Myslim si,ze ak ta skutocne lubi,samu s dietatom ta nenecha.

Hapacabanna

florance:Vselico je mozne,ak ste pouzili prezervativ,sanca je mala,ale je tu.Ak si bola bez ochrany,a aj ked sa do teba nespravil,stale je tu sanca.chalan vylucuje pocas vzrusenia(teda aj pocas sexu)predejakulacnu tekutinu ludovo povedane aj ,,kvapocka lasky",ktora moze obsahovat male mnozstvo spermii.A spermie ako spermie,aj taketo spermie ta oplodnit mozu.Preto je vzdy lepsie pouzivat ochranu :)

sissi21

mile babenky, niektore dievcata by boli cele bez seba, keby boli tehotne!!! a bohuzial nemozu, lebo im to priroda nedovoluje! a vy tu z toho robte, ako keby to bola nejaka tragedia alebo smrtelna choroba. je lepsie byt tehotna teraz, ako nikdy!!!!

veronika

ahojte bojim sa ze som tehotna.priatel dieta nehce a sama s nim ostat nemozem nakolko som s rodinou pohadana.co mam robit

zuza

deby skus s priatelom dhlsiu predohu a chodte na to, ked uz budes saliet, alebo robte to zozadu a ty si zatial pomoz.. skus uvidis

deby077

ahojte vsetci zdravim vas...ja s mojim priatelom mame dost zavaznu vztah strasne ho milujem ale stale ked sa spolu vyspime ja enviem mam taky blbi pocit ze ja sa nedokazem nikdy spravit pretoze on to zazije skoro stale ale co ja?mam tam ostat lezat a co mam dalej robit ja ani enviem o je to poriadny orgazmus...pomozte mi prosim

cica

no moja a ty si sa na skole neucila biolu...alebo ju na tej tvojej nemali???ked neberes HA tak otehotniet mozes aj cez kramy aj ked tesne pred a po je riziko ovela mensie...ale priroda ti zaruku neda moja!!! tak o 2 tyzdne si kup test a uvidis