POMOC POTREBUJEM RADU

lala123

cukricek som toho isteho nazoru...ak je nejaky suknickar tak to nerob!!! prvy-krat by to malo byt o laske a nie o tom ci sa strapnis alebo nie... a aby si nebola jeho dalsim zarezom niekde...a neviem ako dlho si s nim, ale daj si pozor, aby ta nevyuzil, potom sa chvalil svojim kamosom a zachvilu mal dalsiu....cize ide len o to, ako ho poznas, mozno je dobry ja neviem...takze bud rozumna, i ked chemia je silna, vela stastia :)

zuzana175

beries to moc vazne cukricek. si si ista, ze v 15-tich chces o to prist? stoji ti ten chalan vobec za to? nechce ta len dostat do postele a mat dalsiu skusenost, ked uz mal tolke zeny pred tebou? zamysli sa aj takto nad tym.
ale ked si naozaj o tom presvedcena, ze to chces, tak sa neboj. prvykrat je to vzdy ine ako tie ostatne razy. hlavne sa na to nepripravuj. musi to byt prirodzene. a kedze je tvoj partner skuseny, bude vediet, co ma robit, tak ty sa zatial prisposob. a hlavne pouzite kondom!!! no vsak predty si to rozmysli, ci to naozaj ty chces. a ci to nechces urobit len pre neho a preto, ze to on ocakava od teba!!!