sama :((

Príspevok v téme: sama :((
veronka234

awojte!mam 16 rokov a pomaly uz budem mat 17 a este stale som nemala chalana..som zufala a neviem co mam robit..vzdy sa tak hrozne cervenam,ked na mna niekto pozrie..a v skole sa mi jeden chalan paci..a neviem ako ho zbalit a dat mu to najavo...mozno je to trapne,ale ja sa fakt nemam s kym o tom porozrpavat..poprosit o radu a tak..ako mam niekoho zbalit?dakujem za rady

dominicenka

veronika no prepac ale prosis o radu a potom si myslis ze vyzvedam, a aku adresu? a pokec ja nepodporujem jedine mail ak chces...
tak daj vediet...

dominicenka

Veronika kazdy z nas sa obaval prveho bozku presne tak ako ty, ci to nepokazim a ako to mam vlastne robit atd. Neboj sa bozkavanie nie je ziadna veda:)
a rande to musis vediet sama ci to bolo stretko alebo rande:)a co uz chystate aj tretie?

veronka234

no vlastne to nebolo prve..ale uz druhe..myslite,ze to mam nazvat rande?mozno to pripada trapne,ale ja fakt neviem co mam robit.a hrozne sa bojim bozkavat..:( vobec to neviem.. a viem,ze by som nemala byt ticho ale to sa neda.. ked ja sa tak hanbim :(

dominicenka

no jasne ze sa stretnite znova,toto bolo prve stretnutie? Tiez si myslim ze by si nemala byt ticho. A daj vediet ako dopadlo druhe stretko:)

kubalka

mala by si sa ho spytat ci sa mu pacilo vase stretnutie a potom navrhnut druhe, neviem aspon ja by som to tak spravila... to akoze si bola stale ticho? to by si nemala, chalani nemaju radi moc tiche baby ale samozrejme ani ukecane to nie je dobre, ale taka zlata stredna cesta je OK :)

veronka234

awojte znova! :) no tak dominicenka a kubalka..bol to jeho napad a hrozne som sa bala..prechadzali sme sa po meste a myslim,ze aj pojdeme nabuduce..pozname sa z netu..a bol fakt idealny..dost cely cas rozpraval a ja som len pucuvala a tak..a aj mi pochvalil oblecenie a tak..a aj ma pohladil a jemne pobazkal na rozlucku..a uz sa aj ozval :) mam navrhnut ja druhe stretnutie?alebo co myslite?