sama :((

Príspevok v téme: sama :((
veronka234

awojte!mam 16 rokov a pomaly uz budem mat 17 a este stale som nemala chalana..som zufala a neviem co mam robit..vzdy sa tak hrozne cervenam,ked na mna niekto pozrie..a v skole sa mi jeden chalan paci..a neviem ako ho zbalit a dat mu to najavo...mozno je to trapne,ale ja sa fakt nemam s kym o tom porozrpavat..poprosit o radu a tak..ako mam niekoho zbalit?dakujem za rady

kubalka

a koho to bol napad to rande? kedy si s nim bola vcera ci? a povedal ze sa ti ozve? casto sa na teba pozeral? vsak trosku opis ako to prebiehalo..

veronka234

no konecne som bola na prvom rande! ale ja vobec neviem ci som zabodovala alebo nie..ako zistim,ze som sa mu pacila?este sa mi ani neozval..poradte prosim..som zufala..dakujem :)

natalka890

boze aj ja by som chcela byt 100%ista,ze ma nepodvazdza...ale ja mam take tusenie... :´( ach baby ja sa tak bojim,ze sa to zmeni na skutocnost :´(

pixi

ja viem, že to nie je jednoduche zmeniť kurevníka...každý den je so mnou a ked nie je, tak je v práci, fakt sa zmenil, ani jeho kamoši ho nespoznávaju a su nanho dosť niekedy nastvatý, bo už s nimi nechodí vôbec nikde...strasne sa bojí, že o mna príde..,lebo, že také dievča ako ja už nenájde, doteraz čo mal baby, tak len pre zábavu a o všetkých si myslel, že su to ku...nikdy v živote nechcel babu a potom som sa objavila ja a to je na dlhší príbeh...preto radšej neriskuje, lebo vie, že ja by som sa to aj tak dozvedela, sprostá nie som...je na okolí veľmi populárny a veľa báb po nom ide(najmä po jeho peniazoch)a verte, že keby ma s nejakou podviedol, tak by mi to vyhodila do tváre, aby mi urobila naschvál...ja sama som z toho prekvapená, tiež som neverila, že by sa zmenil, ale fakt to urobil...ani som neverila, že taký chalan vôbec existuje...on sa skôr bojí, že ja podvediem jeho, že on už má poskušaných toľko vecí, že už nič nepotrebuje a hladá skôr taký už stály vážny vzťah a že ja som toho ešte tolko nevyskušala...dubka fakt som si istá,poznám ho a poznám aj jeho povahu,je veľmi tvrdohlavý a zaťatý, ked povie,že nie, tak proste nie...a v týchto veciach, čo sa týka nevery a tak je fakt zásadový...a ked sa sklamem, tak čo už, život ide dalej a budem isto opatrnejšia...ale max. asi sklamem ja jeho, bo jemu svedomie proste nedovolí, aby ma podviedol...baby fakt, aj ja som z toho mimo...my obaja sme za toto:prečo by sme si mali náš krásny vzťah pokaziť hluposťou? ked sa milujeme a vo všetkom to klape a vzťah stále niečim oživujeme, my sa jednoducho nenudíme...nemá potrebu nič hladať inde...je namotaný...a radšej mi neurobí nič čo by lutoval, lebo vie, že ja by som mu spravila to isté a to ho drží,lebo vie,že čo spraví on,tak aj ja a to sa mu už nepáči...a mna tiež,nespravím ničo blbé, bo viem, že by mi to vrátil...tak preto robíme radšej všetko spolu a klape to, ked sa náhodu pochytíme alebo trošku povadíme, tak sa aj rýchlo udobríme, bo ani jeden z nás sa nevie dlho hnevať a ked máme nejaký problém, alebo ked nám niečo na druhom vadí, tak sa o tom porozprávame a vysvetlíme si to hned na nič nečakáme,rozhovor a dôvera je vo vzťahu to najdôležitejšie...a fakt ma nepodvádza som si istá...