Aminokyseliny

jajaj

:( tak to nie je moc vesele, ked uz je tu to leto :(( .. ja som dala, vychadza mi B a ona mi povedala, ze D, a zlutovala sa a dala mi C..asi pojdem reklamovat, som si to neprepocitala a verila jej matematickym schopnostiam, ale dobre ma odrbkala.. ty si na medine, vsakze? ... ja som stastna ako blcha, lebo ako su augustove terminy, som mimo slovenska, a prenasat zbytocne nemam zaujem

jajaj

miselka, tak ti drzim palce :) aj ja ta podporim, zajtra mam tiez ustnu cast skusky, buriny idem rozoznavat :P ..biochemka az buduci rok, dako sa na nu moc netesim

RNG

poskodit sa da cimkolvek, ked toho beries privela, aj vodou, aj solou aj aminokyselinami.
Najcastejsie poskodenie pecene je ale chemikaliami(vcitane liekov)alkoholom a viralnymi nakazami.
Pecen treba regenerovat co najskor.
Odporucam klinicky ucinny protokol dr Berksona.(sylimarin 900 mg, alfa lipoicka kyselina 600 mg, selen 400 mcg)

miselka

ach..tak trosku odbocim od temy, nehnevajte sa za to :))az mi zle prislo ked som videla nazov tejto temy. totiz zajtra mam skusku z biochemie a ucim sa prave teraz amk (skratka pre aminokyseliny) asi to bude osud. musim si ich asi dobre popozerat este

franta

DOBRY DEN CHCEL BY SOM VAS OPYTAT CI MOZU SKODIT AMINOKYSELINY NA PECIENKU AK JU MAM POSKODENU NEVIEM CIM ALE ASI ZLOU VYZIVOU A ALKOHOLOM A CHDEL BY SOM SCHUDNUT MAM NADVAHU CI MI POMOZU A NEPOSKODIA A AK MOZTE NAPISAT PRESNY NAZOV VYROBKU ?KTORY BY SOM MOHOL UZIVAT VELMI VAM DAKUJEM S POZDRAVOM FRANTISEK

RNG

monca, v klimakteriu su problemy s hormonami, tie by si mala adresovat prve, lebo tie narusia vsetko ostatne, vcitane travenia, absorbcie materialov atd. To vedie, k nedostatkom, co sa prejavuje zrychlenym starnutim, nedostatkom imunity, osteoporozou a nervovymi problemami.
Takze v prvom rade yam a pupalka.
A kedze mas problemy s klbami, treba ti brat polotovary na klbovu hmotu(glukosamin, chondroitin, MSM, bromelain, hyaluronicka kyselina a pod.
Ked sa ti nelubia pilulky, mozes si z nich robit mix s ovocnymi a zeleninovymi stavami.

monča

Prajem dobrý večer.Prosím poradte mi,mám52 rokov, som v klimaktériu a bolia ma klby.Poradili mi aminokyseliny, ale ja nejem nič v tabletkách.Prosím akou stravou ich nahradím?Dakujem.