preco som taka?:(

Príspevok v téme: preco som taka?:(
janka

Mam 16 rokov a mala som chalana mala som ho velmi rada ale nechapem sa vzdy som mala chut ho podviest neviem preco proste vzdy ma tahaju aj iny chlapci ked mam nejaky vztah proste neviem.ked som s nim nebola isla som s kamoskami von vypila som si a stalo sa to.podviedla som ho.az dvakrat a potom sme sa hned asi po 2 mesiacoch rozisli.odpustil midali sme sa dokopy a po tyzdni som to urobila zase proste nevem nechapem preco to robim nechapem:(..sme sa rozisli pred tyzdnom aj ked ma to strasne trapi ale vsetko som zavinila ja.robila som to aj v predoslom vztahu...mala som toho chalana rada ale proste nechapem preco to robim som vadna alebo co?.mozno to aj asi bude tym vekom ze chcem skusat nieco nove uzivat si zivot a tak..ale neviem preco nevem mala som ho strasne rada a ja tak?:(((veril mi mal ma velmi rad a ja takto:(....boze preco ma to tak taka stale preco?:((((((uz sa bojim zacinat nove vztahy asi uz radsej budem sama:(tak to bude najlepsie:(

slniecko33

Milá Janka myslíš že si ešte nenašla toho pravého. Ak ho nájdeš prestaneš to robiť. Ja som mala pár 2-mesačných vzťahov a vždy sa mi páčil niekto iný. Ale nikdy som svojho ani jedného chalana nepodviedla radšej som sa s ním rozišla ked som vedela že ma srdce ťahá inde. A bolo to správne posledný krát mi to vyšlo našla som toho koho chcem a koho nechcem stratiť. Už sme spolu krásnych 9 mesiačikov a všetko klape a iný ma už vôbec nezaujímaju pri ňom mám všetko takže nepotrebujem nič nové hľadať. Bude to dobré uvidíš ked vieš že to nie je pravý tak to nenaťahuj dalej radšej sa rozidí a keby si ho fakt lubila tak ho nepodvedieť.Môj názor.pa

arriela

bola som presne taka ako ty a nelutujem.teraz mam 19 rokov a priatela,ktoreho milujem a chcem s nim ostat cely zivot.nemam pocit,ze o nieco prochadzam,pretoze uz som si svoje uzila a vobec nemam tendencie ho podvadzat.studujem na vysokej skole a zatial,co ja sa ucim a zijem pekne s priatelom,vidim,ze niektori moji spoluziaci sa chodia ozierat,trtkaju kade chodia a nerobia skusky..takze si myslim,ze lepsie sa vyburit este v tom mladsom veku,kedy si clovek az tolko nedovoli a ani tie nasledky nie su take hrozne

D_nika

minno - nemusis nadavat, zamysli sa nad muzskym pokolenim...

ale to je ine, mne sa tiez stavalo, ze by som najradsej flirtovala s kazdym, ked som bola v tvojom veku, janka, ale uz ma to preslo. myslim, ze by si sa nemala viazat, za tu dobu sa poriadne vyburit (to vies, hormony) a pak uz budes pokojna... poznam podla seba. a neznamena to, ze musis kefovat s kazdym, co do cesty pride, ako sa tu mino rozculoval.. pekny den vsetkym :))

lenusska

ja som svojho chalana podjebala 2-3x aaa nepovedala som mu to..mozno som mala...aaaale nie!!nabuduc si to nechaj len pre seba,a ani kamoskam nepovedz:P

cicuska

ja som mala presne tolko ked som robila take iste veci :) mozno je to tym ze si este mlada ale len teraz si vosla do toho zivota ked sa chalani zacinaju o teba zaujimat, tak preto nevies niekedy odolat :) a hlavne ked mas moznost odskusat nejakeho krasavca nie?