Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Uši,búšenie,tlak...

Príspevok v téme: Uši,búšenie,tlak...
kara

chcem Vás poprosiť o radu.už 3.deň mám s prestávkami ako keby tlak v ušiach,ako keby som si počula pulz,pár x to počujem,potom pauza..tak opäť,ako keby mi tam búšilo a citim taký slabší tlak v oboch učiach,ale hlavne som nervózna z toho búšenia.Nevie niekto čo to je?Hlava ma neboli,nie som prechladená,...

nika1111

ahoj ja to mám už rok..bola som s tým na ušnom a zistili mi,že mám vpáčené bubienky,v dôsledku nefunkčnej Eustachovej trubice..teraz mi idú dávať drenážne trubičky do bubienkov,aby ssa mi vyrovnával tlak..iste by som zašla za lekárom,za to nič nedáš

simona

Dobrý deň,potrebujem poradiť.Mala som angínu,užívala som ANB..oxymykon1000-zostali mi upchaté nosné dutiny a hlavne na jedno uško vôbec nepočujem,mam ho zalhnuté.Poradí mi niekto?vdaka

kara

tiež ma napadlo,či nie z nej.skrytého stresu,ale nie je to stále,ale popri búšení mám aj občas taký slabý tlak do uší.ale nikdy som to ani pri strese nemala.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.