Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

chcem prestat s HAK

Príspevok v téme: chcem prestat s HAK
Lenush

dnes je den, kedy by som po sedemdnovej pauze mala zobrat tabletku. rozmyslam vsak, ze ich uz nebudem dalej uzivat. mam priatela, s ktorym spolu casto nespavame, kedze nie je zo slovenska a stretavame sa kazdy mesiac. myslim, ze zbytocne do seba budem tlacit hormony ked nemusim. aky na to mate nazor? mozem ich len tak vysadit? a co akbudem chciet znova zacat brat HAK? bude ich ucinnost nizsia?
dakujem

SHAKTI

to je presne ako ked si uzijes tri tabletky HAK,dve si nedas a zas si das tri,alebo dve..
osobne skusenost nemam,ale pride mi to...neviem..stoji to moc a potom sa to odliepa,tak tomu moc teda neverim.

alexia

no však práve s tými náplasťami, že keď si raz za čas tie hormóny do seba vrazím tým, že si ju nalepím, tak z toho zblbnem telo, nei?

alexia

a teda hlavne, že koľko tie náplaste stoja... a nie je z toho telo zblbnuté, že raz si ´ju dám, raz nie? nemá to vedľajšie účinky? Ďakujem

alexia

no aj ja chcem prestať brať HAK, ale kde tú naplasť zoženiem? Baby ja som začala brať HAK hlavne preto, že som mala pri menštruácii hrozné bolesti, myslíte, že sa mi zas vrátia? to je desivé pomyslenie...

Lenush

dobrala som cely balicek, teraz mam sedemdnovu pauzu. takze ak budem chciet znova uzivat, tak sa ucinnost antikoncepcie neznizi? rozmyslala som tiez o inom druhu antikoncepcie. taky, ktory sa zavadza na niekolko rokov. nemusi to byt prave vnutromaternicove teliesko (kedze som este nerodila), ale nieco podobne. vedeli by ste mi nieco poradit?

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

chcem prestat s HAK - Fórum - ZDRAVIE.sk