Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Bolest po pichnuti injekcie od bolesti..

Príspevok v téme: Bolest po pichnuti injekcie od bolesti..
kika19

dobry den..mala som silne menstruacne bolesti a jedna znama zhodou okolnosti sestricka no s kratkou praxou sa mi ponukla ze mi moze pichnut injekciu od bolesti.po pichnuti sa mi na tom mieste urobila ako keby zrazenina .taka twrda hrcka..niekedy sa zmensi niekedy zwacsi.a niekedy ma zacne z nicoho nic boliet..ale iba pri dotknuti..moze sa mi staw este zhorsit??..dakujem

pan d.

Co mne robil zubar so zubom mudrosti, ked mi ho tahal, tak to si ani vo sne neviete predstavit, pacil, buchal, sama krv, vrtal, bomba a este zo mna vytiahol 30 eciek.

kasandra

Jój, ale veď to môže byť a z toho rezania ten opuch a bolesť, týždeň je krátky čas. Ak ti to neprejde ani po druhom týždni, potom choď za svojím zubárom.

6Nely

Dobrý, mám malú otázku. Pred týždňom mi odrezali trošku ďasna zo zuba múdrosti. Pred zákrokom mi doktor pichol injekciu proti bolesti. Jedno vpichnutie bolo do svalu zvierača sánky. To miesto a vlastne celý sval ma dosť bolí a z toho celá sánka. Keď sa toho miesta dotkenem prstom je torošku opuchnuté. Chcela by som len vedieť či mám panikáriť, alebo je to len podráždený sval, ktorý s anevie rozkývať alebo čo.
ďakujem

siska1997

velmi sa bojim injekcii a v pondelok nam do školy pridu doktorky pridu nas očkovať porťte mi čo mam robiť

Aloe Alka

môžem poradit a pomôc každemu kto sa ohlasi na môj e-mail alebo telefonne čislo pracjem už dlhši čas s prirodnými produktami ktore maju vynikajuce učinky a harmonizuju telo treba sa však ozvat na e-mail je to zdarma .

sasulik

aloe alka, ak by si vedela poradit, tak porad, prosim ta, aj mne, pretoze tiez mavam bolestivu menstruaciu. dakujem!!

Aloe Alka

kika vedela by som Vam poradiť nie len na boletivý vpich ale aj na bolestivú menštruáciu ak máte záujem napište mi e-mail .

trin

pravdepodobne sa ti tam vytvoril asi hematom ak je cervena.BUd ti to pichla nedostatocne hlboko do svalu alebo ti pri pichnuti napichla nejaku cievku. v tom pripade mala pichnut znovu alebo zmenit uhol vpichu,ale ked je zaciatocnicja ... konieckoncov problem by si stym nemala mat.kludne to hocicim rozmasiruj. a sama to rasdej ani neskusaj lebo by si si musela pichnit injekciu do stehna a tam je dost velka sanca,ze mozes trafit nej nerv al cievku a to su zbytocne komplikacie.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Bolest po pichnuti injekcie od bolesti.. - Fórum - ZDRAVIE.sk