Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

tehotenske testy 100%spolahlive??

Príspevok v téme: tehotenske testy 100%spolahlive??
ciciii

Potrebujem poradit co si myslite o tom co sa mi stalo pred par mesiacmi...meskala mi menzes asi 12 dni tak som si urobila testy obidva boli pozitivne aj som mala priznaky tehotenske...lenze o dva dni neskor prisiel menzes..mohlo ist o neuhniezdenie alebo o nieco take?raz som citala na nete a lekar tam pisal ze sa tostava a zeny otom ani nevedia pokial si neurobia test..alebo falosne testy?zatial mi vychadzali vsetky spravne tak neviem nestalo sa niekomu take nieco?dik za odpovede

eff

nuz, mam niekolko znamych, ktore v tehotenstve mali aj menstruaciu prve mesiace, takze, preco to tehotenstvo hned vylucovat...

ciciii

No ved mne tiez vychadzali pravdivo zatial co som si kupila tak preto sa divim tym dvom co vysli pozitivne ani som necakala viac ako 5 minut boli hned pozitivne..tak mozno som aj tehotna bola kto vie sak nevadi no ..nabuduce to snad vide uz =)

mimka

ahoj ciciii tak ja som si urobila uz dost testov,ale mne zatial vysli vsetky pravdivo..tak neviem..a mala som aj lacne aj drahé..

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

tehotenske testy 100%spolahlive?? - Fórum - ZDRAVIE.sk