Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vysoke podpetky

meggy10

ja nosim iba podpatky, preto ze chcem byt vyssia a lepsie sa citim, nechodim moc peso tak mi to nevadi, ale ked uz idem dlo tak zacina ma boliet chrbat a este mam aj skoliozu, mam jedne botasky a vsetko na opatku.

Luculiatko

alenkaa, príliš vysoké podpätky spôsobujú bolesť chrbta, kolien, vedú k deformáciám nôh, to je známe. No dočítala som sa, že môžu mať negatívne následky aj na plodnosť, pretože sa panva posúva dopredu. (už neviem presne, ako to tam bolo popísané). Ale zase na druhej strane sa odporúča nosiť topánky s malým podpätkom, pretože podporujú prirodzenú polohu tela. :)

njialn

Moja mama nosila cely zivot vysoke boty a teraz mava take krce do noh ze az.. je to sice pekne ale pockajte az ich budute nosit niekolko rokov, ake nasledky nastanu. Najlepsie je nosit ich prilezitostne, ja ich nosim tak a nemam ziedne problemi ani s chrbticou a mozem ich tak nosit aj cely zivot.. aj priatelova mama nosila ako mlada vela vysoke boty a dnes siuz vysie ako 4cm nemoze dat lebo ju to boli.

m.monca

ja zbožňujem podpätky, nosím ich všade a vždy min 10 cm, jedine keď sadám za volant nosím nízke alebo sa vyzujem a šoférujem bosá, lebo vo vysokých sa to stále nemôžem naučiť. inak s podpätkami nemám problém, je to o zvyku

ShaulaThalit

12 cm je vela... ja nosim len s vysokymi opatkami, ale vzdy si vyberam s pevnym opatkom, pre lepsi pocit, istejsi... moje maju tak okolo 7 az 8 cm, viac nemozem, lebo som uz aj tak dost vysoka...

flower

vysoke opatky dokonca mozu sposobit aj artritidu kolien. taktiez skracuju lytkove svaly a vyvijaju velky tlak na Achillovu slachu, moze dojst aj k natrhnutiu vaziva. treba ich nosit prilezitostne, urcite nie denne.

agina

Trpia hlavne klby, kolena...topanky treba pravidelne striedat, pretoze to moze viest az k deformacii nohy, chodidla.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vysoke podpetky - Fórum - ZDRAVIE.sk