Vysoke podpetky

...

ano, nie je to zdrave.a nielen pre nohy, ale pre chrbticu.inac, ak sa na to pozries inak-ak mas vysoky podpatok, vaha sa prenasa na prstovu cast nohy-najcastejsi dovod haluxov!!!

izabelka 3333

a este som zabudla treba chodit castejsie na pedikuru lebo vysoke topanky robia otlaky na slapach takze ta pokozka potom vyzera hrozne

izabelka 3333

no presne ako ti tu hovoria ja som nosila vysoke podpatky od 15 rokov a teraz mam 28 a poviem vysoke topanky si davam iba ked idem autom lebo inak by som v polovici dna mala take bolesti chrbta ze by som musela zalahnut do postele ja som to nosila kazdy den aj do prace a mala som take poskracovane slachy ci svaly ze som ani doma nemohla mat normalne papuce a musela som mat na vyvysenom podpatku , zacalo sa to menit ked som mala 26 koli bolesti clenka ze ma tak zacali clenky strasne boliet ze som zacala nosit sportovu obuv ktoru som vobec neznasaala teraz dva roky nosim viac sportovu ako vysoke topanky alebo len nizsiu obuv co ja som vobec nemohla vystat ale zdravotne problemi ma donutili ako aj zavrate skrivenie chrbtice a bolesti kolien clenkov a o chrbtici ani nehovorim a to mi tiez volakedy mama prizvukovala ze ved pockaj ako dopadnes ked budes mat 30 a to este ani tridsat nemam a uz som asi dopadla tak treba si davat pozor ja som nosila podpatky tak 12 cm 10 cm a to ti hovorim vydrzala som v nich prejst aj ked som isla do meta aj 4 km tam naspat do prace hore dole ja som to mala ako normalne papuce mne sa v tom tak dobre chodilo az postupne sa to trosku dokafralo takze nos ich ale nie stale ako ja lebo dopadnes zle vravim z vlastnej skusenosti