Krvava stolica

mariaa

miki,to neviem,lebo stale sa to meni.Ja osobne som bola pri obvodnej a ona ma poslala na chirurgiu.Tam ma vysetrili,dali lieky a poslali na gastroent.Ale ja som mala uz 2stup.hemeroid.Takze to uz zalezi na chirurgovi.Vela stastia,a potom sa ozvi ako si dopadol.Ahoj.

macia

tiez som mala krv v stolici a aj hlieny, bola som na kolono lebo som bola psychicky velmi hotova, bala som sa , a vlastne sa stale bojim. tiez mam hemoroidy, ale ten strach uz ma nepresiel, neviem, ta krv vo mne nahana strach. aj teraz ju mavam, stale si to odvtedy sledujem a neviem sa zbavit strachu. lebo aj ked viem ze mam hemoroidy, ale krv nemusi stale pochadzat len znich a tak permanentne zijem v takejto neistote a obavach. no musim vam povedat, ze je to hrozne. len som sa chcela vyzalovat a povedat ze to chapem a neprajem nikomu zazit ten pocit z krvavej stolice. mam tu smolu, ze som hypersenzitivna a precitlivela a bojim sa chorob. to je cele. co narobim?neviem ci mi to krvacanie pripadne zhorsenie stavu nemoze provokovat aj ten strach ci stres ktory z toho mam. ...

miki

Tak ja tam asi zajdem musim aj tak ist k lekarovi a to mozem ist rovno k nemu alebo musim ist prv ku obvodnej lekarke...

mariaa

Ahoj,myslim,ze by bolo lepsie ist k lekarovi.Lebo ja som to tiez stale dufala,ze to prejde adostala som sa do takeho stadia,ze som tyzden v kuse krvacala.Je pravda,ze ked som prvy krat krvacala,bola som u lek.ale on moc na to nereagoval,tak som to nechala tak.Ale potom som tyzden v kuse krvacala,po tych rokoch som mala hemeroidy 2stupna,ale chvala Bohu uz mi je lepsie,ale obcas sa este krv vyskytne.Dodrzujem poctivo co mi nakazala Gastroentolog.Len je to tazke,lebo som zistila,ze aj stres zohrava u mna velku rolu pri krvacani.Ak mozem poradit,tak chod,zdravie je na 1mieste.Prajem ti vela stastia.POtom daj vediet ako si dopadol.Maj sa miki.

maminamamina

Ak mozem odporucit, tak skus chirurga.Mam sice viac rokov a mala som hemoroidy.Pomohol mi Dr.Dimov.Tu je link ak pomoze: www.chirkoz.sk
Vela stastia!!!

mariaa

Mne,na to krvacanie Gastroentologicka predpisala kupele z vyvaru DUBOVEJ KORY,predpisala mi cipky SPOFAX,daju sa kupit aj bez predpisu.To musim pravidelne a poctivo dodrziavat,a zlepsilo sa,uz nekrvacam.Ale zistila som,ze aj ked sa stresujem tak sa mi to zhorsi.Musi sa poctivo liecba dodrziavat.Ale,to je len to co mam ja.Nemozem Radit inym.Miki radsej chod k lekarovi.Ten ti povie viac.Drzim Ti palce.

agina

Na 90% ide o vnutorne hemoroidy. Doktor ta posle na kolonoskopiu a potom ti predpisu nejake drahe tabletky a masticku.Toje vsetko.

miki

No bola skor svetla ako tmava ale dnes som ju uz nemala uvidim ako bude zajtra,pozajtra a tak uvidim ci ist alebo neist k lekarovi....